Jump to content

2012.09.10. *Gun Club, Beograd* Immolation, Marduk, Noctem, Heaving Earth, Forsaken World


[Nocturno]

Recommended Posts

Immolation set samo 50 jebenih minuta?! Koji krs, pa to skoro kao festivalski nastup, vazno je da su Chileancima svirali duplo :/

 

A i lista nije bas nesto, jebao ih ovaj zadnji left over EP. I samo po 1 pesma sa Close... i Unholy Cult, ali zato cak 2 sa Harnessing.

Ali ide se svejedno, karte uzete!

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immolation set samo 50 jebenih minuta?! Koji krs, pa to skoro kao festivalski nastup, vazno je da su Chileancima svirali duplo :/

 

A i lista nije bas nesto, jebao ih ovaj zadnji left over EP. I samo po 1 pesma sa Close... i Unholy Cult, ali zato cak 2 sa Harnessing.

Ali ide se svejedno, karte uzete!

 

Meni Harnessing mozda omiljeni album :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha ne nosim to govno na Immolation, ne boj se Neso, to samo na PES dok te punim :*

Nije HR los album naravno (ali jeste pop Immolation, zato ga i Nesa voli :haha: ), ali da ima prednost u listi u odnosu na CTAWB i UC, pa i na Shadows je smesno. I nisam ja OS fan, to su valjda oni sto drkaju na prva 3 (DoP, HIA i FFG).

Nazalost, lista ne verujem da ce se menjati, mi smo u sastavu iste turneje kao i Poljaci i Nemci.

 

I da, ne svidja mi se sto su preterali sa pesmama sa ovog zadnjeg EP-a, i sa njega su 2 (tj. citava jedna petina seta, sto je previse). Da je bar taj EP u prodaji a ne da je besplatan, onda bih i razumeo, ovako...

Sve u svemu, ovo kao da je sastavljao neko listu totalno suprotno od mojih zelja :)

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najnovije set liste s turneje, razlikuje se od onih festivalskih

 

Serpent Sermon

Nowhere, No-One, Nothing

The Levelling Dust

The Black Tormentor of Satan

On Darkened Wings

Slay the Nazarene

Temple of Decay

Throne of Rats

Deme Quaden Thyrane

Within the Abyss

Baptism by Fire

Panzer Division Marduk

Souls for Belial

Encore:

With Satan and Victorious Weapons

 

Sasvim pristojno,Deme Quaden Thyrane i Within the Abyss su lepo iznenadjenje,bice ovo dobar cert.

Mislim da je i Immo trebao da dobije istu satnicu kao Marduk,al jbg. Pokidace ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...