Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

@kuruz

Te vase hibridne generacije su neprakticne, prevelike i mnogo jedu.

Sve su veći i sve gluplji.

 

Kuruz da se ne uvredi, ne ciljam na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jogurt je trve samo uz sranja koja su slana da se ugušite (tipa komplet lepinja sa tonom pretopa). Kad već topicbombovah... Imam anegdotu u vezi užičke hrane. Pre 5-6 godina sam sa kolegom svaki dan za ručak jeo kod Zlatiborca uglavnom sranja sa pršutom i kajmakom, kolega se razboleo dobio povišen holesterol i morao asap da prekine sa time. (Trenje zna o kome je reč, siguran sam)

 

sta uzicki kraj, ko uzicki kraj? i ko kaze da sir i kajmak ne idu zajedno?XD

 

Ovi nekrsti ovde izgleda.

Edited by Vitamin K Experience
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pljuvanje kompletare stop. U poslednje vreme vidim da svi koji ih prave imaju na meniju i komplet lepinju sa pršutom, zapalio bih onoga ko je započeo taj nečastivi trend. To je kao kada pitate trensera zašto sluša trens i on vam odgovori "its a soul thing". Isto sa kompletarama.

 

Inače, setio sam se ontopic situacije.

 

Najbliže seksu sa debelom ribom što sam imao je sedenje u tramvaju preko puta jedne, lepuškasta je bila u faci i po mojoj proceni bar 10kg teža od mene. I tako sam je gledao bestidno par minuta dok nisam izašao na sledećoj stanici. To je to, nema nikakve kulminacije u priči i ta sranja...

Edited by Vitamin K Experience
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj bre, jeste vi probali komplet lepinju ili ne? ne izgleda bas lepo, ne zvuci bas lepo, al je savrseno. jedini deo mog lokalpatriotizma ogleda se u klopi.

to sa prsutom je potpuna besmislica, i uostalom ne znam nikog zivog ko to tako pravi/jede izvan granica beograda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbliže seksu sa debelom ribom što sam imao je sedenje u tramvaju preko puta jedne, lepuškasta je bila u faci i po mojoj proceni bar 10kg teža od mene. I tako sam je gledao bestidno par minuta dok nisam izašao na sledećoj stanici. To je to, nema nikakve kulminacije u priči i ta sranja...

 

Daj neki bolesni twist, tipa fapovao si na mental image nje u busu bez klime kad si došao kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...