Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

Mozda covek ima pozamasnu alatku :haha:

 

Lulita: naravno da nije u mm ista... ali u pitanju je gradja vagine koja je ista u svih zena, a gradja omogucuje elasticnost i fleksibilnost. Da zene nemaju takvu vaginalnu gradju, muskarcima bi propala ona stara "nije bitno koliko je veliki nego sta se ume sa njim" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je sa lepim devojkama opštiti u znoju lica svoga.

Jes' vala, ja došao sa šljake pre neki dan, sav znojav i prljav, odmah s vrata, daj pičke, drvoseča stajl. Bilo je dobro, nisam morao da se razmišljam da li ću da se preznojim, to sam uradio pre i nego li sam počeo.

 

 

Po logici stvari njemu je samo otezan prilaz, rupa je ista kod svih zena...

'De bre može biti ista, doktorka, please? Pička tipa sisalica i pička tipa stiskalica, veoma različite, već poznata stvar po forumu, da se ne ponavljam sada i vraBci već znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снајка ђентлмен. Учи се, Сисусе.

Ti nauči da koristiš slovo "dž", pričaš k'o neka hrvatska baba. :P

 

JA već rekoh drvoseča stajl, nema tu džentlmen, pičke materiCe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

'De bre može biti ista, doktorka, please? Pička tipa sisalica i pička tipa stiskalica, veoma različite, već poznata stvar po forumu, da se ne ponavljam sada i vraBci već znaju.

 

Sisoje majku mu a i pola foruma diglo dzevu oko vagine :haha: En generale rupa je rupa, ako covek na neki nacin udje u nju i vodi sa zenom maratonski seks, zar je bitno kakva je rupa... ako je tu erekcija i penetracija adekvatna btw evo vam malo da overite stanje sexualne funkcije. Na osnovu pitanja skapiraces sta je sustina sexualnog odnosa i da sve zavisi od alatke a ne toliko mnogo da zavisi od rupe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse obuzdaj se. :wub:

Pa jeste, jbg, jedna tako baba danas htela da joj se popravi ođak.

 

 

 

Što će reći - budi malo diskretniji, jebem mu. :D

Ma k'o da ta baba dolazi na yum pa da može da vidi šta sam rekao.

 

En generale rupa je rupa,

Pa ono, i septička jama je rupa, pa se razlikuje od pičke. Bar meni.

 

ako je tu erekcija i penetracija adekvatna btw evo vam malo da overite stanje sexualne funkcije. Na osnovu pitanja skapiraces sta je sustina sexualnog odnosa i da sve zavisi od alatke a ne toliko mnogo da zavisi od rupe :wink:

Zavisi i od rupe. Pored drugih faktora, i od rupe zavisi kako funkcioniše hidraulika u muškarca. Kažu kad vidiš latinu, ne mo'š joj oprostiti a da joj ne poližeš.

 

25, btw, ako ne veruješ, ima ko može da potvrdi. Evo i sad mi se diže, bez nekog većeg povoda. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...