Jump to content

2012.06.24. *Brod Lađa, Beograd* Consecration, Grate


Lou

Recommended Posts

Consecration je beogradski bend osnovan 2000. godine. Njihov drugi album ".avi" dobio je sjajne kritike u svetu, a domaći Popboks ga je proglasio Albumom Godine 2010.

Novi studijski album "Cimet" se očekuje u septembru/oktobru 2012. i koncert na Lađi biće neka vrsta pretpromocije albuma.

 

Novosadski Grate će na koncertu predstaviti novu postavu, u kojoj ovih dana završavaju snimanje drugog albuma. Izlazak albuma se očekuje na jesen, a najavljen je tokom proleća singlom "Paranoja".

 

Brod Lađa (ex-Olympic) je prvi brod sa desne strane kada se pređe Brankov most na novobeogradsku stranu.

 

Ulaz je od 22h a cena ulaznice je 300 dinara.

 

 

Last.fm event

 

Facebook event

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consi nastavljaju sviranje sa ispodprosečnim bendovima kao predgrupama.

Dosta improvizacije u pesmama, negde je uspelo, a negde bilo nakalemljeno ili osrednje. I Danilu nije bio dan sa opremom.

Na kraju, lepo beše, menjaju mesto pesmama, što je dobro, zvuk je bio ok.

 

Pozdrav za forumaše koje videh i one koje upoznah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prošlu svirku sam rekao šta sam imao za Loud.

 

Ovo sinoćnje ne znam kako da opišem. Pevač/gitarista sa sindromom krize srednjih godina, sa gitaristom sličnih godina i podosta mlađim basistom i bubnjarem. Šta je ono, neki punk/rock/metal pokušaj recikliranih rifova, bezidejnih pesama, horskog deranja u refrenima, užasnog užasnog vokala sa lošim tekstovima na srpskom koje pomenuti pevač začinjava političkim dosetkama čiji je oblik mogao da prođe sredinom devedesetih, a možda i osamdesetih, kada je Čorba zaista imao šta da kaže i to mogao da kaže sa pravom. Kontakt sa publikom presmešan, scenski nastup presmešan, što ne bi bilo bitno da je muzika dobra. Ali nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsi si <3 ja sam dosao na kraj benda grate, hteo da udjem da cujem to malo sto je ostalo od pesama i ljudi mi rekli da je bas lose pa ostao napolju do consecration svirke.... svirka je bila kul skroz, dosta improvizacija, masnoce, bilo mi je lepo i toplo... samo ona pesma praskozorje mi je bas gej nekako....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milose, pederu! Slusas Pearl Jam i ostale pickarije a prazkozorje ti je gej!! Pusi kurac + :*

 

Edit: ja sam devojcica i vracam se kuci preko Brankovog ali ne u svitanje! U ponoc!

Edited by InnocentYoungThroatCutter

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ono ide, danas mogu sve danas mogu sve.... jer te osecam jer te osecam picko <3 :*

emo je pesma, gde je isis, gde je stoner, ono je tvoj the cure gej fazon zato volis te emo romanticarske pesme :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...