Jump to content

Олимпијске игре - Лондон 2012


Recommended Posts

Неверица колико су одбојкаши лоши. Четвртфинале би ту био велики успех. Рукометаши много лоше отворили друго полувреме. Превише грешака у нападу и изгубљених лопти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadao današnjoj pobedi nad Špancima, jer mi oni deluju kao najslabija karika u odnosu na Hrvatsku i Dansku. Sada će biti potrebno da dobijemo Hrvate da bismo stekli šansu da izbegnemo četvrto mesto. U drugoj grupi će Francuska verovatno biti prva, sve ostale protivnike je moguće izbaciti u četvrtfinalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo da su poklonili pobedu, nego još sa 5 razlike. Na kraju razlika može da bude bitna. Protiv Hrvata će sigurno biti bolja igra, a za rezultat ćemo videti.

 

Једина нада у дербију нам је комплекс који усташе имају.

 

Одбојкаши ће бити јадни све док нам је Петковић најбољи техничар. Човек нема никакву визију, никакав преглед игре, а и због њега су нам напади успорени у пичку материну. Модерна одбојка тако не може да се игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ljude ladno nervira to što se dere kod golova. E kada mogu ljudi u svojim kućama da se deru i da skaču za vreme prenosa, onda može i komentator koji utakmicu gleda uživo. Kakva razmažena publika. Za kaznu da se dovedu južnoamerički komentatori koji kod svakog gola smišljaju iritantne načine kako da kažu reč 'gol' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Одбојкаши ће бити јадни све док нам је Петковић најбољи техничар. Човек нема никакву визију, никакав преглед игре, а и због њега су нам напади успорени у пичку материну. Модерна одбојка тако не може да се игра.

 

 

Al' zato slusa metal :rockdevil:

 

Mislim da mozemo da uzmemo medalju, niko sem Poljaka po meni nije prikazao nista spektakularno. Mada, prvo kolo je, ima da bude klanja i klanja do cetvrtfinala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i meni palo na pamet, tako je bilo i u Sidneju :D

 

Samo da se izbegnu Poljaci pre finala, to je sve :)

Jebiga, Ameri su odlicna ekipa. Priddy je po meni uz Kureka najbolji igrac na svetu trenutno.

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...