Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Pa taj status je suština.

Je l' ti možeš da zamisliš da neko sad ugasi Liverpul i da uzme grb i nazove neki svoj klub, recimo Vigan, Liverpool Coca Cola FC, na primer?

 

Pogledaj ovo: http://www.dodaj.rs/...RZ/panorama.jpg

Isto važi i za rukomet, samo što me mrzi da odrađujem sličnu sliku, a svi oni se prave blesavi.

 

Ma taj status je kurac na biciklu.Ne lupetaj gluposti.Ono sto je bitno jeste da se klub zove Crvena Zvezda.Grb je Zvezdin.Boje su Zvezdine.I to je to.To je moj klub.Ja navijam za ime i grb,a ne za pravne budalastine i papirologiju.I prestani sada srati vise,izgovoru za navijaca.

  • Replies 22.8k
  • Views 762.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • lemmy sixx
    lemmy sixx

    To su Radomir i Bogdanovic.

  • Vozd Jovan Pogani
    Vozd Jovan Pogani

    JEBEM TI LOPTU... KOPAJ KANALE MATER TI JEBEM TRENERSKU U STA... IMA POBJEDU U RUKAMA I POPUSI KURAC... UMJESTO DA SMIRE IGRU ONI DRLJAJU KURAC... KAKVI DEBILI JEBEM TI HRISTOV GROB USRANI... JA

  • Hail Metal
    Hail Metal

    Ti si salo.

pravne budalaštine? pa ti nisi čitav

Kuruze , psihički bolesnici su i Vujošević i Čović , što i potvrdjuje njihovo besmisleno prepucavanje , samo što je Vujošević košarkaški stručnjak i sportski radnik ceo život dok je Čović propali političar koji o košarci ne sme da se spomene u istoj rečenici sa Vujoševićem .

 

E ovo je sustina.To je to.

 

 

Lemmy je u pravu , previše smaraš sa statusom Zvezde , verovatno si što se pravne tačke gledišta u pravu , ali to je nebitno Grobari na sadašnju Zvezdu gledaju isto kao na onu staru isto kao i navijači Zvezde , besmislica...

 

On nije Grobar pa tako ni ne gleda.On je kurac na biciklu.

ej, ja lupetam gluposti, a iznosim pravne činjenice, a on zna suštinu

aj idi negde

pravne budalaštine? pa ti nisi čitav

 

Da,budalastine.Mi smo navijaci,ljubitelji sporta.I nama je bitno ime,bitan grb,bitna boja dresa.Za to se navija majstore.

a najviše ljudi koji su menjali klub su nekada navijali za Zvezdu

zalude te novinari imbecili kad si mali svojom mitomanijom, pa posle moraš pod stare dane da se lečiš od ciganske šizofrenije

 

Da,budalastine.Mi smo navijaci,ljubitelji sporta.I nama je bitno ime,bitan grb,bitna boja dresa.Za to se navija majstore.

 

jebala te boja dresa, navijaš za klub koji nema veze sa pravom Zvezdom

ladno iskočio radio CZ i ide Kejti Peri

i staro i mlado i staro i mlado i svi svi svi

 

a sedište u Stjepana Supanca 15a

pitam se zašto

Stvarno je fascinantno koliko se grobari opterecuju sa zvezdinim statusom, isto kao Tegeltija koji stalno kenja o Zvezdi a o Partizanu ne sme nista da kaze kao da tamo tece med i mleko. Ako se Zvezda i u ABA ligi i u evropskim takmicenjima zove Zvezda, sa istim grbom i istorijom ja ne znam u cemu je problem. Mene kao treba da zaboli kurac da li je sediste u Stjepana Supljikca ili na Kalemegdanu, apsolutno nebitno.

 

a i koga boli kurac za Covica, svi znaju da je obicno govno, klasican politicar i spletkaros, namazan sa hiljadu boja...ali on bar nije sportista i ne predstavlja se kao neki nacitan covek i intelektualac kao Vujosevic, u stvari je obicna seljacina.

Ajd' dajte neki linak sa dobrim strimom za vecerasnju utakmicu, ortaci hoce da gledaju, a zauzeli smo im tv Pro Evolutionom :haha:

Da,budalastine.Mi smo navijaci,ljubitelji sporta.I nama je bitno ime,bitan grb,bitna boja dresa.Za to se navija majstore.

 

a98035_claudia.jpg

Dobro je da je Lalović uzeo krš telefon, neće mu biti žao kad ga polomi.

Ovoliko promašenih šuteva sa distance nije niko nikad imao i dobio utakmicu, plus Partizan odigrao stvarno odličnu odbranu.

ja hoooooću živoooooooooot bolji živooooooooooooot da ga zgrabiiiiiiiiiiim poput tigraaaaaaaaaa

što reče dule maločas u tunelu: ''džaba vam novci, moji sinovci''.

 

 

hjumililejšn dominejšn. :alkos:

Edited by vudurinator

mašta se od '98. maštaće se još mnogo leta.

 

sve čestitke zelenima.

 

'bem ti error. čemu li služi ono tamo trenje? bruka.

Edited by vudurinator

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.