Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Nisam gledao tekmu i jako mi je drago zbog toga retrospektivno. Ja stvarno ne kapiram taj neki trip u glavi, jebem ti i Radonjica i sve, vi bre izginete kao da vam je poslednja utakmica u zivotu za svaki derbi a ovi pederi odigraju po pravilu najlosiju i najanemicniju utakmicu sezone, svaki put. Stvarno postaje iritantno, objektivno smo solidno jaci tim, smesno je koliko nas maltene rutinski dobijate na cistu bezmudost i potpuno odsustvo zelje sa nase strane u derbiju, apsolutno ne shvatam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema poena iz reketa, ovaj šut sa distance je teško održiv. Vilijams očajan, tri čista zicera polaganja je promašio, Džons pročitan, nema prostora.

Čudan mi je i kriterijum, Mega igra oštriju odbranu, non stop presing, aizlaze iz bonusa u zadnjem minutu, dok Partizan u trećem, ali ok, za sada izjednačeno, ovaj tempo više Megi odgovara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро шибање, али мора да се затегне одбрана и затвори скок.

Јбг, возе пресинг 20 мин и у завршницу улазе са 1 фаулом, па им онда измисле 3 фаула да би дошли до бонуса. За то време нама суде 10 комада.

 

Доктор је све рекао.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam primetio nijedan faul u tom presingu, znaju da ga postave

 

Mega mi izgleda kao ekipa sastavljena isključivo od igrača koji su mlade nade, ali koji nikada neće postati veliki igrači

ima svi da završe po nekim klubovima iz sredine tabele u Nemačkoj i Francuskoj

 

eventualno će Ivanović nešto uraditi u životu

 

mada, liči mi na Miljenovića

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitali ste se sta bi bilo da je Dzikic bio od pocetka, pa eto vam odgovora. Izgubili ste od direktnog konkurenta za to cetvrto mesto u ABA ligi.

 

Ne bih rekao da je bas bila nesto posebno kvalitetna utakmica. Zvezda da je igrala na nivou evroligaskih utakmica odrala bi ovu Megu sa 20 razlike.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

borba, šut, skok, baš sve

šteta što nisu kao igrači svi malo bolji, bilo je zanimljivo, ali fali kvaliteta tu

 

Pitali ste se sta bi bilo da je Dzikic bio od pocetka, pa eto vam odgovora. Izgubili ste od direktnog konkurenta za to cetvrto mesto u ABA ligi.

 

izuzetno glup komentar

da je Džikić bio od početka, selekcija bi bila drugačija, priprema, momentum, sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, добро, изгубили смо после јучерашњег клања у полуфиналу.

Милоје играо на карту умора, пресинг 40 минута. Није улазило у последњим минутима и то је то.

 

Шта би било кад би било.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se jbg igra kad ti se osvaja kup a ne ko ovi nasi slepci koji bi tu istu Megu u pravom ritmu otresli sa 15ak razlike bez po muke. Al dobro, ajde, zasluzili su i oni nesto da osvoje, samo ne mogu tome da se nesto posebno radujem posto mi je Milojevic enormno antipaticna njuska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ово је финале, посебна утакмица, једном се игра. Није за упоређивати да ли је Џикић ту изгубио од конкурента или не.

Шта, добио је вас 2 пута, узима КЛС?

 

Ја сам задовољан, Дебели 2 је све то лепо посложио, свако има свој задатак, сваки минут се одради како ваља.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju zaslužena pobeda Mege, tri puta su nas dobili do sad ove sezone, bolji su, Partizan ima svoje limite, odigrao je tri jaka meča u četiri dana, došlo je do fizičkog pada i to bi bilo to. Čestitke igračima oba tima na prazniku košarkaške igre, drago mi je zbog Miloja ali naravno ne toliko koliko mi je žao zbog poraza.

 

Smrt fašizmu, živeo Partizan!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...