Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

60 поена смо дали, дефинитивнно је ово гора текма и од оне у Морачи од пре две-три године. Срамота колики је дилетант Радоња. страшно, апсолутно НИКАКВА идеја у нападу, ови пребили Цобета а Штимац игра два минута... Страшно је колико не зна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videlo se gde ova sezona ide kada su potpisali peharokradicu.

Njegov ucinak veceras: 0 poena, 1 skok, indeks -1. Kapitenski...

 

Odgovornost? Vlade Djurovic je slobodan. Bosko Djokic je u Aleksanrovacki Rudnicima, ali verujem da bi se iscimao na do kraja sezone (mada, daleko su Aleks. Rudnici, mozda i ne bi, ne znam). Gde je, sta radi Zmago Sagadin?

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слободан је Душко Ивановић...да некоме поломи ноге. :)

 

Мени сваки трофеј битан, свака победа.

Оно кад је Дебели извео децу против ФМП-а пре пар година никад нећу да му заборавим.

 

Ово се надовезујем на коментар који је оставио Дутина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са оваквим тимом је срамота што нисмо први у АБА. што овде нисмо све прегазили 15+, једино у ЕЛ имамо очекиване резултате. Али освојићемо АБА, КЛС и ето нама Радоње и следеће године, нећемо му леђа видети још дуго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слободан је Душко Ивановић...да некоме поломи ноге. :)

 

Мени сваки трофеј битан, свака победа.

Оно кад је Дебели извео децу против ФМП-а пре пар година никад нећу да му заборавим.

 

Ово се надовезујем на коментар који је оставио Дутина.

 

Trofej Kupa manje-više, i mi smo osvajali Kragujevac i tako to ali slaba vajda je od toga bila. ali derbiji jesu itekako bitni i naravno da uvijek treba ići na pobjedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trofej Kupa manje-više, i mi smo osvajali Kragujevac i tako to ali slaba vajda je od toga bila. ali derbiji jesu itekako bitni i naravno da uvijek treba ići na pobjedu.

U godini nakon odmrzavanja tebe boli kurac za trofej. Ja ne razumem kakav si to navijač.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Trofej Kupa manje-više, i mi smo osvajali Kragujevac i tako to ali slaba vajda je od toga bila. ali derbiji jesu itekako bitni i naravno da uvijek treba ići na pobjedu.

 

Ја не гледам тако. Мени је битно и Лаловићево Смедерево да добијемо у пријатељској.

Велики тимови имају обавезу да добијају сваки меч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Trofej Kupa manje-više, i mi smo osvajali Kragujevac i tako to ali slaba vajda je od toga bila. ali derbiji jesu itekako bitni i naravno da uvijek treba ići na pobjedu.

Doduse, trajalo je to osvajanje malo duze, 2 dana, ali je osvojeno... Ipak, ne bih se bas pozivao na taj trofej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се то не би позивао на тај трофеј, шта му то па фали?

 

Апсолутне су глупости то да је Куп неважан или мање важан. Ово је други трофеј који нам је Радоњић избио из руку и зато би летео да је памети.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvojio ga je drugi klub, danas poznat po imenu ILR. Ti trofeji su pripisani Crvenoj zvezdi, prema recima Nebojse Covica... Nije ni bitno, neka se poziva na njega, ali nije isto kada te neko odradi 10 razlike i kada posle dva dana, praznjena tribina i svakakog sra*a uzmes trofej.

 

Poenta je da je Radonja zajebao i da bi morao da bude zamenjen nekim kosarkaskim trenerom. EL necemo osvojiti, KRK necemo osvojiti, u ABA smo treci, a KLS tek treba da se igra dva poraza od Dzikica sigurno ne stvaraju lagodan osecaj.

Edited by ..charlie..
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...