Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Јеботе уместо да центри дају по 30 поена овим слепцима убише нас испод коша. Не знам да ли нам је гора одбрана од пика или пик. Јеботе, Шутало има метар и по, играј пик са Игорем, ту би сваки напад морали да буду или поени или фаул. Онај плеј црнац је исто низак, иста ствар и са њим. Нелсон крене у продор па стане, свашта...

Ако Игор проради добићемо, ако не курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе уместо да центри дају по 30 поена овим слепцима убише нас испод коша. Не знам да ли нам је гора одбрана од пика или пик. Јеботе, Шутало има метар и по, играј пик са Игорем, ту би сваки напад морали да буду или поени или фаул. Онај плеј црнац је исто низак, иста ствар и са њим. Нелсон крене у продор па стане, свашта...

Ако Игор проради добићемо, ако не курац.

 

 

 

a makedonce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što nije mnogo teško. Jednom sam Musliju na nekom bezveze basketu zalepio bananu, čini mi se da smo bili sedmi razred tada. Polse sam se kurčio po kraju zbog toga pa je hteo da me bije :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da su uzasno odigrali juce, ali ono, mi smo Evrokup ove sezone igrali jer je Siroki odustao, mozda ih i pustise. Jedini problem sad je sto moramo da dobijemo jednu od sledece dve tekme da ne dodjemo u situaciju da ispusimo za fajnal for.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...