Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Mislim da Braun ima onu foru u ugovoru da mora da odigra odredjen broj meceva da bi mu dali sve pare, pa je zato stavljen na transfer listu, ali sam cuo da bi ipak trebalo da se vrati u tim, a da ce Samardziski umesto njega dobiti sut kartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@carli

 

Samradziski? jaka stvar ...sta bre za sicu, nije mi jasno zasto uopste i traze neko obestecenje, sto ga ne puste da ode, moze da se vrati u Tursku odakle je i dosao...a tu pricu da nije nerealno da izgubimo pusti, za takve diplomatske odgovore je zaduzen Coki...neozbiljno je ovo sto rade, a i nisam primetio neki napredak u odbrani, i sad primamo po 90 poena lagano a Samardziski je u napadu neupotrebljiv, moze eventualno da pokupi neku loptu...

 

Mislim da Braun ima onu foru u ugovoru da mora da odigra odredjen broj meceva da bi mu dali sve pare, pa je zato stavljen na transfer listu, ali sam cuo da bi ipak trebalo da se vrati u tim, a da ce Samardziski umesto njega dobiti sut kartu.

 

To bi tek bila smejurija.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

@carli

 

sta bre za sicu, nije mi jasno zasto uopste i traze neko obestecenje, sto ga ne puste da ode, moze da se vrati u Tursku odakle je i dosao..

Kako to mislis "puste ga da ode"? Odakle ti ideja da moze da se vrati u Tursku (da nije na osnovu toga sto je neka fan twitter stranica napisala na Braunovom twitteru da se vrati kod njih, da su mu vrata otvorena?)?

 

neozbiljno je ovo sto rade, a i nisam primetio neki napredak u odbrani, i sad primamo po 90 poena lagano a Samardziski je u napadu neupotrebljiv, moze eventualno da pokupi neku loptu...

U ovo vec nisam zalazio, jer niko od nas ne zna koji su razlozi za ovakav Braunov status, prica se i da ima kluzulu u ugovoru da ukoliko mu kasni plata ne mora da trenira i da je on koristio kad god je platala kasnila 3-4 dana, sto se desavalo nekoliko puta. Opet, sve su to rekla-kazala price, niko od nas ne zna prave razloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to mislis "puste ga da ode"? Odakle ti ideja da moze da se vrati u Tursku (da nije na osnovu toga sto je neka fan twitter stranica napisala na Braunovom twitteru da se vrati kod njih, da su mu vrata otvorena?)?

 

Pa ti problemi sa njim se nisu juce pojavili. To vec traje par meseci, ne bi ni dovodili Traorea na probu, pa posle i Samardziskog. Mogao je on sigurno da nadje drugi klub od tad, samo je jedino pitanje da li je on hteo da ode posto ima pristojan ugovor, ko zna da li bi to mogao da dobije u drugom klubu.

 

Sad ne znam kakav je njegov ugovor i kakve klauzule se tu nalaze, da li mogu da ga sutnu bez da placaju ceo ugovor ili ne, da li je trenirao ili ne...u svakom slucaju mislim da treba da dobije sansu da igra kad je vec tu jer nam u poslednje vreme i u napadu skripi, to se videlo u Evrokupu, sad za ABA ligu moze da prodje, samo se plasim sta ce biti na F4 kad svi budu igrali na noz a tu jedna utakmica prakticno resava sezonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti problemi sa njim se nisu juce pojavili. To vec traje par meseci, ne bi ni dovodili Traorea na probu, pa posle i Samardziskog. Mogao je on sigurno da nadje drugi klub od tad, samo je jedino pitanje da li je on hteo da ode posto ima pristojan ugovor, ko zna da li bi to mogao da dobije u drugom klubu.

 

Sad ne znam kakav je njegov ugovor i kakve klauzule se tu nalaze, da li mogu da ga sutnu bez da placaju ceo ugovor ili ne, da li je trenirao ili ne...u svakom slucaju mislim da treba da dobije sansu da igra kad je vec tu jer nam u poslednje vreme i u napadu skripi, to se videlo u Evrokupu, sad za ABA ligu moze da prodje, samo se plasim sta ce biti na F4 kad svi budu igrali na noz a tu jedna utakmica prakticno resava sezonu.

Mislim da je onaj Jakovljevic sto je cesto kod Tegeltije, a jako je blizak sa Covicem, rekao da Braun ima garantovani ugovor, te da ne postoji nacin da ga oteraju, a da mu ne plate sve plate do kraja. Brauna boli patka, ima dobar ugovor, sigurnu platu, redovnu, tako da je tesko da je on hteo da ide bilo gde i za bilo koju platu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno, samo glupo je da sad do kraja sezone sedi na tribini, jebem ga nije bas toliko los da ne dobije bar 7,8 minuta po mecu. Imao je dobrih partija ove sezone i pokazao je da moze da da po 20+ poena, to se od Samardziskog ne moze ocekivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислио сам да је Цедевита најјаднији тим лиге, али сам се преварио.

Кад видим како продајемо лопте, дође ми да заплачем.

Овако не киксају ни пионири Слоге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' vas ukenjalo. A onaj Tomas se toliko nalozi protiv Partizana i uvek ispusi na najbrutalniji nacin :haha:

 

Генерално, сви се наложе против Партизана.

Погледај Задар или Широки, играју као да је питање живота или смрти. Погађају све као у трансу.

 

Слажем се са Миленком, Берта нас извукао када нико није имао муда да шутира. На тројку одговарао тројком.

Суво злато Партизана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...