Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Mozda ne vredi, ali ne bih ja davao FMPovcima satisfakciju prekidanja niza.

 

Ako je ovaj hteo da ide, ok neka ga, ali ako ovi nasu nisu hteli da ga placaju, nek' se nose lepo u tri majcine. Nas najbolji i najstandardniji igrac ove sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igokea ce da pusti starijeg brata, a i bez toga EL je obezbedjena, sto je ocigledno dovoljno. Sto se tice izostanka trofeja ocekujem na kraju onu klasicnu kuknjavu debelog a ovo ce mu biti samo jos jedan razlog vise.

 

Da smo mi doveli ovog Gordona umesto Brauna titula bi vec bila obezbedjena, a verovatno je bio i duplo jeftiniji...ali dobro, ni ostale ekipe nisu jake na centarskim pozicijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako žele da uštede, onda neka otpuste muslija, đekića i čakarevića. apsolutno ničemu ne služe.

mada, pitanje je da li su uopšte isplaćivali gordona od početka sezone, i ako jesu - koliko su mu davali? odlazi najbolji skakač i bloker, i to sada kad je najvažnije. lovernj je daleko slabiji defanzivac i neće moći da ga adekvatno zameni.

 

da potpišu tomaševića. nema druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to sada kad je najvažnije.

nama je najvaznije , ocigledno ne i klubu , krivo mi je , ali nadam se da danilovic i kompanija misle na buducnost kluba , istorija nas je naucila da znaju sta rade...

 

Нема вајде од Новице кад је ова сезона у питању.

Видео си у каквом је стању био кад се играо Куп.

Znam u pravu si , ali bi na svoju reputaciju iscenirao barem sl.bacanja za 10 poena , koliki je bio i Gordonov prosek :)

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам за то да се Новица опорави како треба и заигра без притиска за Мегу, а за следећу сезону ћемо лако.

 

Најбоље да откажу ф4, доделе Игосима трофеј, убаце у ЕЛ оне који имају за то услове и терај даље.

Да се не игра све то за џабе. Џиркус је и овако и онако.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, они сами сада нису за тај турнир. Као да су са Марса пали, па схватили да не могу да играју ЕЛ.

На крају ће ово БГ да се додели, а Лисац и екипа ће да покрију трошкове.

 

Иначе, Дашић у Металцу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Серем се ја и у Улеб и Фибу и Евролигу... Упропаштавају кошарку годинама. Јесте та Игокеа курац од екипе, слажем се, мени првом иду на курац., али људи су били први, заслужили су место у Евролиги. 5 000 места, мош мислити... Па боље да игра и та Игокеа него неки курчеви Проком или Немци којима 90 посто тима чине странци. Јебале их и те лиценце, који курац више са лиценцама. Буди први у свом првенству па заслужи место у Евролиги. Играју Евролигу којекакви Белгијанци и Пољаци а Србија,Хрватска или Словенија могу да остану без представника. Потурају јебени Лондон сваки час, а јасно је да ће људе тамо увек болети курац за кошарку. Серем им се и у чај и у млеко.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...