Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jbt kakva je ono seljačina narkomanska, ono je neopisivo ... Najniži sloj našeg društva nasrnuo na gospodu ... ovo samo u Srbiji može da se desi.

Krivo mi je što nisu pustili Duleta da dođe do njega da popričaju, isterao bi slamu iz njega samo tako ...

A o amebama koje podržavaju ove oblike života ne bih ni da trošim reči.

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

и Лени и ја смо се решили одвратне прошлости

 

Tvoja je proslost odvratna , jer si cigan bio , a i sadasnjost ti nije blistava kad podrzavas klub koji je priznao nezavisnost Kosova .

Ne poistovecuj svoje pateticno postojanje sa umetnickim stvaralastvom krajiskog Mocarta .

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt kakva je ono seljačina narkomanska, ono je neopisivo ... Najniži sloj našeg društva nasrnuo na gospodu ... ovo samo u Srbiji može da se desi.

Krivo mi je što nisu pustili Duleta da dođe do njega da popričaju, isterao bi slamu iz njega samo tako ...

A o amebama koje podržavaju ove oblike života ne bih ni da trošim reči.

Normalno je da neko oseti potrebu sam da kazni Svinjcugu, kad vec sudija ne sme. Gmaz debeli je uleteo na teren majku mu jebem bezobraznu. Toliko se osilio, kad vec nijedan od sudija nije smeo da ga odmah presece tehnickom, celu je utakmicu divljao. Cak ima kadar, gde se vidi da nije ni gledao sta se desava na terenu, a potom je napao sudiju zbog neke odluke.... GOVNAR!

Edited by Sreta
  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћале, иначе Звездаш кога заболе за спорт, се одушевио кад је видео како Вујош псује кад год га ухвати камера.

 

Докторе, генијалан клип.

 

За Срету.

 

yqfq.gif

 

prase-o.gif

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...