Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Tesko da je to merodavna utakmica, mozda je mogao da bude strasan centar u agroziv super ligi :mhihi: odraz 0, tehnika onako, spor i tezak... Sjebalo je njega sto je napaljenko pa misli da je vec najbolji na svetu, samim tim se ne trudi toliko. Pajser od coveka, uzasno antipatican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, ja sam njegovu odbojnost ka zakucavanju atribuirao slabom odrazu :haha: Al dobro mozda je i kurcobolja. Isto ti se 'vata na kraju. Morao bi i mnogo vise skokova da kupi za svoju visinu i snagu. Sve u svemu mi se cini da nije igrac za neku jaku konkurenciju, jedva evroliga, a kakav NBA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad Rakocevic stane svi staju...kita....igraju kao da su malokrvni a prakticno su na domacem terenu...nemamo sut, jebem ti ekipu kad ti je Savovic najbolji suter....strance da ne komentarisem, prakticno igramo celu sezonu bez stranaca, jedino ne zameram nista Nelsonu, bar se trudi, a i veceras ga ne ide...

 

u svakom slucaju nije nesto ni bitan ovaj mec, ali i jedni i drugi smo losi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

хај хо, хај хо, у хааааааалу идемо

 

 

Радивојевић је ретко глуп човек, прво шут са 9 метара у 15. секунди напада, а онда и овај неспортски фаул на чистом полагању. :haha: :haha:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gordic i Lovernj - partije zivota...i Gagara se popravio do neprepoznatljivosti, mada i dalje se potkrade po koja moronska greska

 

jašta, more.

ubio ih gordić u pojam, ni aca lukas im nije bio od pomoći.

lovernj je bio odličan, ali gordi je imperator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kod nas mogu ovakve stvari da se dese. lik najopustenije udje u teren i gadja protivnickog trenera loptom. a jos novopeceni navijac tima ciji gazda. umesto da je kod djindjica odavno, vodi kosarkasku ligu(i to u zemlji kosarke) kako hoce...

 

bosanski rouz se sprdao. zofre doktor, buduca uzdanica grega popovica.

 

i jos jedna lepa stvar - nece kojekakvi salvationi i slicni trovati ovu temu vise.

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno zasluzena pobeda Partizana , stvarno bi bilo nepravedno da je Zvezda posle onakvih sudijskih poklona i forsiranja incidenta dobila .

Ciganske narkomancine su u vip sedistima zvezde , sta drugo ocekivati , picketine klasicne .

Smrt fasizmu ziveo Partizan .

Idem da spava, a sutra se citaju komentari , izjave ...

 

Elem , pre nego sto odem , jel pobedila ekipa sa nekim tamo crncima ili ekipa sa ljudima ? CCPK !!!

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заслушена победа и поред циганских, или шта год они сад били, провокација. Не може стално тако да се добија.

Сад су клинци осетили крв и јебаће их до краја првенства.

 

Весели већ честитао :)

http://sportal.rs/news.php?news=97764

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...