Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Pa zar mislite da bih ja pustio spanskog cigana da me pobedi? Pre bih crkao. Zivi sa terena ne bi izasli. Znaci ni Stojakovic ne zna da igra. Well...

 

Sad ozbiljno, vreme je da se održe jumetalske sportske igre

 

Pre sam zvao na Ultimate fight i svi mi se smejali. Evo sada mozemo i na basket ako treba da vidite ono sto svima pricam. Nadmoc horoga nad konvencionalim sutom. Nema odbrane i nema mnogo znojenja.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овог лета сам само једном одиграо баскет и имао сам утисак да сам шири од табле. Све ми је било мало.

Специјализирао сам шут из угла. Грбовић стајл.

 

Никад тројке, само један поен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za, sto da ne, trebalo bi da bude komedija. Ne znam gde ste vi al ima dobrih koseva sa onim mrezicama od lanaca na NBG-u, kod OS Ratko Mitrovic.

 

Al ne igram protiv Hefesta, ne zelim da me bije... ili nesto gore... na -17.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раније сам био 4-5, мршав али са шутем са полудистанце и дугим рукама, Елмедин стајл. Сад сам набацио скоро 100 кила, нисам играо сто година, вероватно могу само зицер да убодем али зато гризем. Ја сам увек за.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam bio brz kao munja sa akcijama skok dva metra van terena i horogom koji ne masi. Sada imam sjebano koleno i ne bas tako siguran sut verovatno, ali osecaj je uvek tu. Grizenje i odbrana protiv mene nemaju ucinka jer sam ja navikao tako da igram. Mene ako pustis samog ja masim sve sem trojki. :mhihi: Nego samo vreme da nas posluzi.

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukrajincima ocekivano padaju gace pred prvom polu-ozbiljnom ekipom. Kakav smesan tim, mora ovo da se dobije sa pola gasa, al kakvi smo mi, prognoziram da cemo da se mucimo i sa belgijom i sa njima (pobeda se nadam se ne dovodi u pitanje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste ovde svi istripovali da se hvalim svojim umecem, ali u stvarnosti to mi nije bila namera nego cisto da ukazem da biti bolji od ovih nije neko umece. Kondicije imaju i to je ok i tu ne bih mogao da im pariram trenutno. Kada igraju nasi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...