Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Финци рокнули Грке, биће им јебено улазе без бодова у други круг. Још играју прву са Шпанцима, биће кидање. Ми морамо Против Украјине и Белгије рутински да добијемо, Крле не сме преко 20 минута да игра. Са Французима шта буде, али мислим да смо испод коша јачи од њих. Било би лепо кад би нам у четвртфиналу пали Финци или Хрвати,а за избегавање је само Шпанија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja ne mogu da verujem da opet niko u reprezentaciji nema da zna da sutne sa distance. Bjelica ima bolji sut za 3 poena od bekova sutera??? Sramota za kosarku. Procenti za 3 oko 20%??? Kriminal. Ja u svakom trenutku mogu od 10 bacanja sa pola terena horogom da dam bar 3 trojke sto je 33% i bolje nego njihove akcije za tri. Ne daj boze da gadjam sam bez da me iko cuva. Ovi mase ko da nikada loptu videli nisu. Ubodu nesto, ali to bi ubo svako ko ima bar jednu ruku sposobnu i neinvalidnu.

 

Da nije Krleta i Bjelice pusili bi ga sa po 50 razlike svaku.

 

Sledeci ciklus ima da napisem Ivkovicu pismo u kojem cu mu objasniti neke stvari i zamoliti da se nadjemo na terenu jedan dan da mu pokazem kako se sutira. Neka me zasrafe na terenu na nekom mestu i imacu bolji procenat suta.

  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро старо : " Пуши га Хефесте" никад није шкодило.

 

Ma jedi mi govna. Ako naravno mislis da je neki uspeh sutirati bolje od ovih invalida.

 

A i ti Blagoje ne seri. Imam procenat za 3 oko 80% u svakom trenutku. Horogom oko 50%.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma glabunjaj mi i ti djoku pedercino!!! Samo tupani kao vi mozete reci da oni likovi znaju da sutnu na kos. Ja sam na kosu odrastao i najgori medju nama su pogadjali bolje nego ovi invalidi. Najbolji naravno nikada ne mase kao Sale Djordjevic i klasa. Nama je uvek on bio idol, a ne neki Andjusic kao vama.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jette govna onako kolektivno jer za drugo i niste bar na ovoj temi.

 

Nije poenta da li su ne znam kakvi nego da su NIKAKVI!!!!! Jebeno ludacki losi!!!! Ponavljam Horogom sa pola terena ako ne bi imao takav procenat ubio bih se odma posle tolikih godina treniranja. Evo sada posle 1 godine neigranja basketa da stanem na pola terena i da bacam bio bih bolji bar duplo. ETO TOLIKO SU LOSI!!!

 

Onaj mali Krstic jedino obecava.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vreme je da se kaze istina o nekim stvarima. Na primer za ovu temu nije bitno to sto smo prosli jer to samo govori sa kakvim smo dunsterima igrali. Da nam dodje ona Litvanija kada je bio Sabonis ili Grcka iz tog vremena ili jedna od gomile solidnih reprezentacija iz zadnjih 30 godina punili bi nas ko od sale. Kolektivno kvalitet kosarke do sada vidjen u nasoj grupi bar je mnogo los. Nisam pratio druge grupe, ali ako je isto ovako onda je stvarno zalosno.

 

Kosarkasi koji ne znaju da sutnu nisu dobri i tacka. Kada bi Djordjevic, Obradovic, Beric, Divac, Bodiroga pa i Drobnjak masili onako trojke?? Sutiraju trojke nasi bekovi suteri onako od prilike kao sto je to radio Tomasevic. Znaci totalno hazarderski, ako udje dobro je, a ne u fazonu jbt. omasaj ne sme ovo vise da se desi.

Edited by HEFEST
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale Djordjevic tuko protiv Litvanije 75 %. To je onako kako treba da se tuce. Posto je tuko masovno onda je razumljivo da procenat malo opadne, ali se to ne primeti. Kada igrac sutira 20% ili 10% za 3 poena onda treba i on i selektor da se zapitaju sta je to koji kurac,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...