Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Radio k'o redar na JNA pa u'vatio kraj Mege i Zvezde. Lazic za divno cudo iskidao, Jaka standardan, a Nelson kad se lomi bez greske. Nije los ni Dragicevic bio od kraja trece kad je povezao onih osam poena. Megu ubio Varda na kraju, bas se ispromasivao u poslednjoj cetvrtini, Velickovic solidan, kad se on ugira bice Mega bas zajeban tim.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Да ли је Лаловић у Смедереву?

2. Да ли је поново издао Смедерево?

 

1. Не, нажалост, гледао на ТВ-у.

2. Наравно, увек и изнова.

 

БИ ЛЕЗ, СРПСКИ БРУС БОУВЕН, ЧОВЕК ОДЛУКЕ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гори си од ових Вучићевих покемона што иду од врата до врата.

Ја не бих мога да будем редар на Маракани таман да ми Шваба из Оргазма лично прокува доп.

 

Kada je frka za kes onda prestane da ti bude mucno, veruj mi. A radio kod zapada, sprdao se s ostalima i odvajao Meraklije, gotivci su ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoje razmisljanje mi je potpuno nejasno O.o Dakle mene treba da bude sramota ili sta god jer me je omladinska angazovala, a njih Rovcanin security, a njih tipa FKP da radim pet sati na JNA, jer nisam grobar? Boli me bas kurac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je uopšte vaša uloga?

realno, kad bi rulja krenula, kurac biste se kurčili i sprečavali bilo koga da rnja

 

Pa naravno, realno nema uloge, osim pretresa i cepanja karata, koji kao imaju neku svrhu. Redari su tu jer propisi nalazu, ali istina je da nikakvu nadleznost nemaju, cak ne mogu ni da zaustave nekoga kad uleti na teren, to samo panduri mogu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...