Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Pavlović fenomenalan, rekao sam da je odličan igrač, a mnogi nisu verovali

 

ode Pešić k'o prebijena mačka, ne znam je li Radonjić gledao kako izgleda pravi tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi ste potpune mentalne nakaze

račun KK CZ je bio u blokadi

pare nisu išle na račun kurve zato što se u slučaju blokade sve što se uplaćuje na blokiran račun auzomatski preusmerava na poverioce, shodno prioritetnom redu na blokadi

zato para i nema u zvaničnom listingu

a lično znam kako je Slobi Vučićeviću naloženo da se odrekne 5 miliona evra

zaloge na grbu Bekovoj firmi iz Luksemburga i slično

 

samo sisaj kurvo

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/vujosevic-novac-nismo-dobili-nego-osvojili-zvezda-je-od-56-miliona-16-dobila-za-rezultate-ostalo-je-bila-pomoc/71970

 

Juče sam tvrdio da je izbegnuta obaveza da grad da Partizanu za plasman u 16 najboljih u Evropi 10 miliona dinara, što je usvojeno pravilnikom pre ove sezone.

 

postojao je samo predlog tog pravilnika, koji nije usvojen

 

što kaže Sreta, izjeda ga zloba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Dule sve potvrdio, lepo čovek rekao ove godine, tamo neka cigančina izvlači isplate od ranije

 

jel on misli da smo svi tupavi naprednjaci

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujošević izdominirao, i ajde bre cigani prestanite pisati o sportu o kome nemate pojma, savremeni KK Partizan je izgradjen sedamdesetih sa sistemom koji i dan danas traje, uskoče tu neki isprdci poput Zvezde devedesetih ili Milove Budućnosti, ali zna se ko jebe i ko je dao najviše reprezentativaca.

I u proteklih deset godina ste imali isti ako ne i veći budžet, ali džaba kad ste menjali trenere češće nego što ste se kupali, što su vam pored legendi kluba (da da imate i takve) klub vodili neke Žike Šarenice i Pauci. A i sad ga vodi osvedočeni kriminalac Čović i diktator Vučić. To je činjenica.

Partizan godinama vode isti ljudi, Todorić i kompanija, nekad Divac , Sad Danilović, Vujošević, sve ljudi iz košarke.

Dominantni smo bili i kad je bio Sloba, i Voja i Tadić, pa i kad je Vučić tu.

Ogroman kompleks imate od Vujoševića, mnogo vas je jebao mnogo.

 

Elem epohalna pobeda juče, kao što Major reče svi sem centara ekstra odigrali, još da se smanje retardirano izgubljene lopte i biće to medeno.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume,mani se vise retorike iz paralelnog univerzuma.

 

Cinjenica 1: dobijali ste 3 puta vise para i imali ste dominaciju u politickoj strukturi.Bili ste drzavni projekat.

 

Cinjenica 2:sada mi dobijamo vise para i imamo dominaciju u politickoj strukturi.Sada smo mi drzavni projekat.

 

Cinjenica 3:koliko je Danilovic covek kosarke govore njegova premlacivanja sudija po svlacionicama i skandali sa mafijaskim bosovima po kafanama i beogradskim splavovima.

 

Samo cinjenice,bez demagogije.

 

Jebali vas fasizam i Jugoslavija.Zvezda Srbija nikad Jugoslavija!

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume,mani se vise retorike iz paralelnog univerzuma.

 

Cinjenica 1: dobijali ste 3 puta vise para i imali ste dominaciju u politickoj strukturi.Bili ste drzavni projekat.

 

Cinjenica 2:sada mi dobijamo vise para i imamo dominaciju u politickoj strukturi.Sada smo mi drzavni projekat.

 

Cinjenica 3:koliko je Danilovic covek kosarke govore njegova premlacivanja sudija po svlacionicama i skandali sa mafijaskim bosovima po kafanama i beogradskim splavovima.

 

1.Budžet smo imali isti, ako ne i manji, svih ovih godina, a dobijali smo shodno uspesima propisanim statutom. Eto danas ispada da se više isplati igrati U Evrokupu nego u EL, Čovićeva logika, i usvojeno je. Samo što se sad nagrade usvojene statutom od kada su cugani na vlasti ne poštuju, u tome je problem.Nismo državni projekat, nego drćavna košarkaška institucija, dva različita pojma Činjenica.

2. Apsolutno si u pravu u ovoj činjenici, državni ste projekat.

3..Danilović je odgovara za svoje postupke koje je načio braneći pravdu.

Čović je za prodaju i kriminal na Kosovu dobio da upravlja Zvezdom i Beogradom.Činjenica.

 

2.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...