Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jbt, koliko godina unazad vec povrede, ego pojedinaca, itd. uticu da idemo na prvenstvo desetkovani? Mnogo su se uskurcile ove nebitne nacije, a mi nikako da sastavimo drim tim :no: Cinjenica, ni najbolji tim koji bi sastavili nije ni prismrdeti onim cuvenim od ranije, ali ipak bi daleko lakse prali boraniju poput Grka Hrvata i Italijana.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не верујем да би Васа намерно ескивирао репрезентацију, није он тамо неки Саша Павловић. Само Недовић, Крле и Тео да буду здрави и ја задовољан.

 

Сад читам да се преговара са Раденовићем око продужетка уговора. Ја га стварно готивим и мислим да је прошле сезоне био користан али ако би тиме Тејић изгубио место под кошем никако нисам за то.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da bi se u ovakvoj postavci igre naigrao pored Tea i Markovića. Radenoviću je odavno ponudjen novi ugovor ali manji nego prošlogodišnji, Čeka se da odgovori.

 

Jebote, čak i likom podseća na Kuruza:

 

10511134_264843167056787_318163789147801154_n.jpg?oh=f6f81cffac1e3bfe62e4dc622ba7fb84&oe=546BCD22&__gda__=1417177785_ebf891a2d0e06deec55dd225fc165e5b

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Не верујем да би Васа намерно ескивирао репрезентацију, није он тамо неки Саша Павловић

 

bogami, budući da je i prvi Bajernovac kao ''otpao'' na početku iz blabla razloga, ne bi me čudilo da je neki keš kapno

 

ašto boli kara Pavlovića za srpsku repku, čoek Dukljanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impresioniran sam hairy Raduljicom, ti njegovi flashy passes iz reketa su tako trendy.

Primetno je da je standing layup doveo do perfekcije. Jedan sasvim novi feature u igri. xD

Mogao bi da nabaci još koji tattoo <3

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...