Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Najjace mi je kako kada godinama debili i krimosi u FKCZ prave sranje, niko od nas ne prica kako gomila grobarske garniture od ranije (pocev od Toleta preko politicara) zeli da ugasi Zvezdu, kako vi vucete kompleks zbog Kupa Sampiona, dominacije u medjusobnim susretima, sta vec, nego kazemo lepo krimosi su nam u klubu, sramota nas je (namestanja na sportskom planu su druga prica, ovde pricamo o urusavanju ugleda kluba). Ali cim se ista stvar desava u KK Patlizdan odmah Vucic, zavere, picke materine, umesto da se zapitate ko vam zapravo vodi klub i da li to sto dominirate u basketu samo po sebi povlaci da su vam u klubu iskljucivo ljudske gromade i sportski radnici, ili i kod vas nesto debelo smrdi. Nije ni cudo sto vam je demagog idol, to je ozbiljna psihoza, bez zajebavanja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salvation

 

Мени је смешно како ви годинама помињете Толета, а да није било њега ви не бисте видели Европе 5 година пошто вам је сваке године издавао лиценцу на црно и на фору.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nije bas, samo izjava nekoga ko realno sagledava stvari, neopterecen navijackom ostrascenoscu. Ali vec smo ustanovili odavno na ovoj temi da sa vama nema normalne argumentovane price na tu temu, svi ste moj do mojega, andjeli koji cuvaju nasu kosarku dok korupcija i kriminal bujaju svugde oko vas :haha: I nisam ja nikada rekao da je neki ALO bogznakakav izvor, ali poenta price je da je smesno kako se refleksno branite Vucicem cim bilo ko (validan ili ne) iskopa neku prljavstinu o vama.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

koju prljavštinu, čoveče, VEĆ SU KORIŠĆENI PRIVATNI RAČUNI čelnika Partizana u prošlosti, i to su i Divac i Danilović sopstvene pare ubacivali u klub, kako bi ga održali

 

Nismo mi Zvezda pa da od države uzmemo svaki put kad smo švorc, pa da nam mama Tadić ili Vučić pošalju malo para da se izvučemo

 

To što je ALO izvor svakako govori da oni nemaju pojma čemu privatni računi u Partizanu služe i čemu su služili, jel treba Vujošević koji je milione zaradio u CSKA da krade od Partizana? Danilović? Pa nisu oni neki ciganski anonimusi.

 

ALO ne zna kontekst, ti ne znaš kontekst, čak i da stvarno ima nekog muljanja neko je već lepo reko - postoji država, postoji policija, izvolte pa radite svoj poso. A ne da ispadne da jedan orangutan bude uhapšen, stave mu lisice na ruke, pobegne iz zemlje pa u Crnoj Gori izigrava člana upravnog odbora nekog kluba, pa ga kao rehabilituju da lupa šamarčine Ćokiju

 

koga su sud i policija gonili, zna se dobro, sigurno nisu Danilovića i Vujoševića

 

Divca ako budu to će biti zato što je igrao za Zvezdu :mhihi:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god se to vama ne svidjalo, Čokijeva Zvezda posluje skroz transparentno i svakog meseca šalju finansijske izveštaje bordu Evrolige. Zbog toga su najviše i dobili da igraju EL. Sad, da li se državne pare dele po zaslugama, to je već drugo pitanje. I ja mislim da Partizan nema tretman kakav zaslužuje, ali ne znam zašto je toliko neverovatno da se peru pare u KKP-u.

 

Nismo mi Zvezda pa da od države uzmemo svaki put kad smo švorc, pa da nam mama Tadić ili Vučić pošalju malo para da se izvučemo

 

 

Nisam znao da radiš u Partizanu.

 

U KKP i jesu isključivo sportski radnici na vodećim mestima

 

Zašto "sportski radnik" ne može da ukrade pare? I Džajić je bio sportista pa je krao ili i dalje krade.

Edited by M-16
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurčinu je rekao...

šta? je l' treba jednog danilovića da napadam zbog brljotina u režimskom tabloidu, još odvratno tendecioznih brljotina?

 

Ne.Vec ga trebas napadati zato sto je izboden u "prijateljskoj prepirci" od strane kriminalca koji mu je prijatelj.Moze on biti Danilovic koliko hoce,u drustvu je kriminalaca sto znaci da je i on kriminalac.Cinjenica.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...