Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Прави се беспотребна халабука.

Обрадовић гура Бјелицу у свлачионицу, Дуда поставља ногу играчу, али то је све у циљу васпитања.

 

Према новинарима треба заузети још оштрији став.

Изузетака има, а остатак је по имену и презимену највећа багра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni Zeljko ni Duda ne guse igrace,jebu im majku koja ih je rodila,ne tuku sudije po svlacionicama i pricaju o politici i premijeru vise nego o sportu.

 

Staviti njih dvojicu profesora doktora kosarke i gospode u isti kos sa ovim mentalno zaostalim degenerikom je van svake pameti.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Причали би да живе у Србији и имају финанскијских зајебанција присутних у српском спорту.

 

http://youtu.be/H_ABVXhAH1Q

 

http://youtu.be/x5x8M04z-5A

 

 

 

Све је мени то нормално и не треба дизати халабуку без потребе.

Типа, да га чекају новинари на аеродрому као да је убио човека, спроводе анализе, зову психијатре.

Ено, Информер јури ове из УЛЕБа да га казне.

 

 

Проблем је што ви мрзите ДВ шта год урадио.

 

Јаре, поднеси оставку, па можемо да дискутујемо.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ко се ложи...износим ти просте чињенице.

 

1. Вујошевић је шећераш

2. Претерује са политиком и тако ће бити док се клубови не приватизују

3. Новинари су говна

4. Псују и већи и бољи

5. Играчи кажу да са бољим тренером нису радили.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada niko od nas nije rec rekao protiv njega kao kosarkaskog strucnjaka i trenera.Nikada mu niko nije osporavao uspehe.Nikada nismo srali kada ste nas klali ko zeceve i osporavali vam pobede.To su cinjenice.

 

Mrzimo ga jer je degenerik.nenormalni i to non stop pokazuje u javnosti.Isto kao sto bi ste ga i vi mrzeli da niste subjektivni i napaljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За такве ствари постоје казне (не оне ретардиране попут скидања сакоа).

Платиш и ћао, суспензија и ћао. Не мора да кампању воде Вучко Информер и Сиррр Оливеррр.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Major izneo činjenice, nema dalje.

Možda je maloumno gotiviti Duleta, ali je još maloumnije glasati za Vučića ili podržavati pedere.

 

Ej do pre 30-tak godina učitelj je u osnovnoj školi mogao prutom da kazni nevaspitanje , šamar da opali, a o jednom gurkanju Vujoševića se palamudi na svim medijima, jer ni jedan medij ne sme da kaže ništa drugo nego što odgovara Vučiću, Vujošević je jedina glasna opozicija zlu.

I ako je ovo mala greška, mnogo je veća stvar što otvoreno udara na vlast.

Dule car i revolucionar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej do pre 30-tak godina učitelj je u osnovnoj školi mogao prutom da kazni nevaspitanje , šamar da opali, a o jednom gurkanju Vujoševića se palamudi na svim medijima, jer ni jedan medij ne sme da kaže ništa drugo nego što odgovara Vučiću, Vujošević je jedina glasna opozicija zlu.

I ako je ovo mala greška, mnogo je veća stvar što otvoreno udara na vlast.

Dule car i revolucionar.

 

Bas je revolucionar kad primenjuje mere od pre 30 godina :mhihi:

 

I crnci su pre nesto vise od 100 godina bili robovi a sad potpisuju ugovore za 100 mil.$

Edited by LoveHateLove
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ко се ложи...износим ти просте чињенице.

 

1. Вујошевић је шећераш

2. Претерује са политиком и тако ће бити док се клубови не приватизују

3. Новинари су говна

4. Псују и већи и бољи

5. Играчи кажу да са бољим тренером нису радили.

 

2. Не би он престао да сере и да се приватизују клубови, не брини.

3. Како ко, у овој ситуацији нешто и не видим да се дигла непотребна прашина. Дављење играча се свакако не дешава сваки дан.

4. Псују, али не толико. Друго је када удаљиш играча, отераш га у свлачионицу, друго је када то уради Дуда, кога сви сматрају за господина и који није имао насилне испаде у каријери, а друго је када то уради човек који је тукао судије, давио играче и псовао мајку противничким функционерима. До пре две-три године је било да ми кењамо кад кажемо да је простак и да је агресиван, сад се пева друга песма, сад је то све нормално. Видећемо шта ће бити за пар година. :)

5. Углавном деца коју доведу и онда их он прода негде. То што је демагог, то је друга ствар, шта би са Трипковићем и Величковићем, вероватно су им отишле ноге и леђа зато што су мало тренирали.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Новинари у Србији јесу говна и то 95% посто њих. Проценат се рапидно повећао доласком Вође на власт. Једино Данас сме да удари на вођу и то не стално.

Ено лик у Политици пише како је ДВ пре 2 године, кад се вратио у Партизан, рекао да ће хватати за гушу. Сад, сви знамо ко је то рекао, али правимо се луди.

 

Ало објавио водич за преживљавање тј. како се заштити од насртаја ДВ.

 

Информер писао УЛЕБу да казне Вујошевића.

 

Сабери 2 и 2, то смеће знаш ко купује (бар 70% Србије).

 

Ало се утркује да наведе што више грехова ДВ па наводи и ово:

 

2014. godina

Psovao Francuza Borisa Daloa u meču sa Banvitom

 

Као да осталима није псовао бар једном.

 

Идемо даље:

 

2014. godina

Fizički se sukobio sa Vladom Mitrovićem, sportskim direktorom FMP-a

 

Ово је лаж. Псовали су се, физичког контакта није било.

 

Према томе (Дејо) батали ме са том причом да се није дигла прашина.

Ангажују се психолози. праве анкете, пишу колумне.

 

Престао би да сере о политици зато што би клуб био стабилан и не би зависио од Вучићеве милостиње.

 

Што се Дуде тиче, на ЈТ имаш колико хоћеш клипова са његовим псовкама.

 

Није исто радити овде са дечурлијом и у Ефесу и Олимпијакосу где су стомаци пуни и дупета сита.

 

Што се тиче псовања противничких функционера, ДВ је још и познат по томе што седи по БГ кафићима и мува се по ћошковима где смишља песмице о женама истих тих фунционера највулгарнијег карактера.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе какви сте ви ликови, док је Звезда умирала и нико није писао о томе, док су све могуће новине писале хвалоспеве све је било ок, сада одједном цео свет се уротио против јадног Партизана. Ево, тачно ћу сузу пустити.

Да ли је ово све истина или није не знам, за тог лика из ФМП-а први пут чујем, али шта сигурно знам, знам да је тукао судије, да је псовао, вређао своје играче, хватао их за врат, знам да је на свакој другој текми судијама јебе матер, знам да је вређао Нешу Илића, знам да је на једној конференцији Звезду поменуо педесет пута.

Кад се сабере два и два знам да је простачина, манијак и све у свему једна одвратна личност. Ко може да га воли широко му поље, но нико не може да ме убеди да су ствари које он ради нормалне, спортске или пожељне.

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трипковић и Величковић се нису повредили у Партизану. И да јесу, повреде су саставни део спорта. Питај Венгера, рецимо. Од 150 играча, лако ћеш да нађеш 10 који су имали сличне проблеме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...