Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ne seri.

 

Odlicno prvo poluvreme, Bobi zverina, mi izgleda protiv timova koji nemaju raspolozene trojkase dominiramo, ko god da je, mada, cinjenica, moze Valensija mnogo bolje od ovoga, ali nadajmo se da nece :haha: Opet nam je najgori Kalinic, oce li se taj covek dozvati sebi vec jednom? :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам гледао утакмицу у комаду, али чини ми се да није било 30. Пали јесу у финишу, али пише се победа и имају скор 2-1 за разлику од Валенсије која има 0-3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je, čini mi se, najviše 26 razlike. Pobeda je pobeda. Da mi je neko rekao da će moći da se sprdaju zadnjih 10 min sa Valensijom i da ih dobiju dvocifrenom razlikom, oterao bih ga u kurac :bigblue:. Sto PAO uništava Fener. Sloter poludeo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, pa nisam mislio BUKVALNO 30, ali da, bila je brutalna razlika, i onda bam, pade cak i ispod deset zamalo, naivno se tako opuste i onda posle krenu da panice kada se topi razlika. Vilijams, Mitrovic i Bobi dominatori, uz raspolozenog Jaku = nema veze sto ostatak tima uglavnom igra sranje i sto Radonja i dalje vrsi najnelogicnije izmene u najgorim trenutcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Епска конференција ДВ поводом хватања за врат Андрића.

 

DV: Znam da ste u ovolikom broju došli da čujete pojedinačne karakteristike igrača Igokee

 

I sada Gaša priča o pojedinačnim karakteristikama igrača Igokee :)

 

DV: Igrači su meni najbitniji u ovom polsu. Mi smo familija u KKP

 

DV: Pomažemo igračima da budu bolji igrači, ali i ljudi. Da pročitaju knjigu, odu na neki događaj, prosto da budu elita i uspešni ljudi

 

DV: . Ima u familiji da se opsuje dete, da se udari dete.

 

DV: Mihajlo je sjajan momak, odredio sam na TO da uradi nešto specifično i ja sam bio razočaran što to nije uspeo. Uhvatio sam ga za vrat

:rockdevil:

 

DV: Normalno da nije lepo što sam to uradio, ali ja živim sa ovim timom.

 

DV: Radim posao najbolje što mogu, imamo neke rezultate i trofeje.

 

DV: Sportska redakcija Blica je paravojna formacija. Nisu mi jasne njihove neprestane laži.

 

DV: Ne interesu je me što imam ovoliko neprijatelja. Koliko neprijatelja toliko čast.

 

DV: Šta vas briga što mi imamo trening u sedam posle poraza. Pa i premijer radi od sedam.

:rockdevil:

 

Andrić: To su naša posla. Ne bih da komentarišem

DV: Kozanostra . . .

 

DV: Jel se vi izvinjavate detetu kada ga uhvatite za uvo, ili ono vama? :haha:

 

Jel ima neke šanse za povratak Pavlovića?

 

DV: Neke šanse ima. .

 

Чувај се Срето.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Koliko neprijatelja toliko (tolika?) cast" je nesto pravo iz usta vojvode, cak su se i ovi govnari maaaalcice, makar formalno distancirali od takve retorike. Bitno da on pomaze likovima kao Gicga da budu elita, jbt, sto sam zavrsavao skole, trebalo je samo kao klinac da upisem basket kod dulenceta :haha:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Епска конференција ДВ поводом хватања за врат Андрића.

 

DV: Znam da ste u ovolikom broju došli da čujete pojedinačne karakteristike igrača Igokee

 

I sada Gaša priča o pojedinačnim karakteristikama igrača Igokee :)

 

DV: Igrači su meni najbitniji u ovom polsu. Mi smo familija u KKP

 

DV: Pomažemo igračima da budu bolji igrači, ali i ljudi. Da pročitaju knjigu, odu na neki događaj, prosto da budu elita i uspešni ljudi

 

DV: . Ima u familiji da se opsuje dete, da se udari dete.

 

DV: Mihajlo je sjajan momak, odredio sam na TO da uradi nešto specifično i ja sam bio razočaran što to nije uspeo. Uhvatio sam ga za vrat

:rockdevil:

 

DV: Normalno da nije lepo što sam to uradio, ali ja živim sa ovim timom.

 

DV: Radim posao najbolje što mogu, imamo neke rezultate i trofeje.

 

DV: Sportska redakcija Blica je paravojna formacija. Nisu mi jasne njihove neprestane laži.

 

DV: Ne interesu je me što imam ovoliko neprijatelja. Koliko neprijatelja toliko čast.

 

DV: Šta vas briga što mi imamo trening u sedam posle poraza. Pa i premijer radi od sedam.

 

:rockdevil:

 

Andrić: To su naša posla. Ne bih da komentarišem

DV: Kozanostra . . .

 

DV: Jel se vi izvinjavate detetu kada ga uhvatite za uvo, ili ono vama? :haha:

 

Jel ima neke šanse za povratak Pavlovića?

 

DV: Neke šanse ima. .

 

Чувај се Срето.

Koja kraljina !!!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...