Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kako se ovi pajseri iz Mege specijalno naloze kada igraju protiv nas, kao da im je Vujosevic licno trener. Odlicna tekma, uozbiljili smo se kad je trebalo, tek toliko da ne polete previse.

 

uvek se specijalno naloze protiv Zvezde, nista cudno, Miloje im je trener, dok s druge strane Partizan ne bi dobili ni da igraju sami protiv obruca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je ovaj anonimni isprdak darkonet? Veoma je nestručan i neinteresantan.

 

Mislim cigani i košarka....

 

Jadni i jeftini pokusaji, to sto si ti isfrustriran sto ti tim ne igra onako kako bi ti voleo ne znaci da treba da me vredjas na ovoj temi i na berzi

opusti se, igrala je Zvezda kosarku mnogo pre vas... a to da li sam nestrucan mozemo da polemisemo..budi faca pa daj neki argument u raspravi, da vredjas mozes kad god hoces

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

, da vredjas mozes kad god hoces

 

Pa šta onda kmečiš, vidi se da si anonimus pa ne poznaješ prilike na forumu, ne zna se gde si više zalutao na košarku ili na sam forum.

 

ma pusti ga, Mađari i košarka...

 

David,%20Kornel%2098-2000.JPG

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo da se Mega upise u istoriju, nema veze, ostaju joj prijateljske protiv Partizana...Macvan je igrac sa najodvratnijim ponasanjem u ligi, stalno prikenjava sudijama a kad napravi faul kao da je opljackan za sve pare, ne treba mu to

Pavlovic klasa, sam dobio

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačvan spada u retke igrače među onima koji su rođeni u drugoj polovini osamdesetih, a da su simpatični.

Ovi iz prve polovine devedesetih su u 90 % slučajeva sisice.

Sabereš dva i dva, pa digneš na kvadrat...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macvan je odlican igrac, bio je i najbolji igrac Evrokupa one sezone kad je posle Hemofarma otisao, samo kazem da mu je ponasanje neprimereno...protiv Zvezde se pozivao na neku reputaciju zbog nedosudjenih faulova a nijednom da mu se dosudi tehnicka zbog prikenjavanja sudijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...