Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ne pripisuje se pravoj Zvezdi, zbog toga što priznanja ne mogu biti predmet prenosa u slučaju statusne promene, za koju je pitanje da li će se uopšte i desiti

 

al ne sumnjamo u cigansku mitomaniju

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega je pominjao coveka koji nije ni pipnuo Milutinova. I to nakon nove KZS gde je rekao nakon pregledanog snimka itd... kakavje to gnev navijaca navukao lazic I zbog cega? Ako mislis zbog toga sto je "isprovocirao" Pavlovica I da ovaj zbog toga ludija svaki derbi ove sezone sa ciljem da osakati nekog ne znam koliko si u pravu...

I prošle sezone laktanje bogdanovića i niz prljavština.

Dečko je gnjida.

 

 

svakako .... tutula se pripisuje zvezdinoj istoriji a sve ostalo je nebitno, da li je adresa u S.Supanca ili ne znam gde vec...sto se mene tice moze da bude i na Marsu... Tegeltija ce biti jedini covek iz kosarkaskog sveta koji nece priznati titulu.

Objasnio ti kuruz najveći navijač prave zvezde na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pripisuje se pravoj Zvezdi, zbog toga što priznanja ne mogu biti predmet prenosa u slučaju statusne promene, za koju je pitanje da li će se uopšte i desiti

 

Videcemo.

 

Ja jedino sto znam je da jos niko u kosarkaskom svetu Zvezdu ne povezuje sa FMP-om, osim Tegeltije. Nigde se ne potpisuje istorija FMP-a pod ime CZ Telekom. Kad budem video suprotno priznacu da sam bio u zabludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo.

 

Ja jedino sto znam je da jos niko u kosarkaskom svetu Zvezdu ne povezuje sa FMP-om, osim Tegeltije. Nigde se ne potpisuje istorija FMP-a pod ime CZ Telekom. Kad budem video suprotno priznacu da sam bio u zabludi.

 

Nema šta da se čeka, imaš sve na APR.

 

Evo, kao dodatak, možeš da pogledaš deo UPPR prave Zvezde. Obrati pažnju na treći pasus.

20141228115359.jpg

 

 

Čović i Generalštab su uspeli ovo da proguraju kao pravu Zvezdu, vi ostali samo sisate vesla.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je isto kao sto u ustavu stoji da je Kosovo sastavni deo Srbije.

 

Stvarno nemam zivaca da se zamaram sa pravnim stvarima. Cinjenica je da je grb isti, navijaci isti, istorija ista. Bar se tako prezentuje u javnosti, a to je najvaznije.

 

Lepo odes na sajt Evrolige i sve pise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, to je ta ciganska boleština

 

- nigde to ne piše, kad budem video dokaze, priznaću da sam bio u zabludi

- pljus dokaz

- ne želim da se zamaram pravnim stvarima, piše na nekom mestu koje je nebitno za suštinu stvari

 

izopačeni ciganski umovi

pa kako Dule da ne poželi sve da poubija

 

Bar se tako prezentuje u javnosti, a to je najvaznije.

 

ključ mitomanije

u javnosti se prezentuje da je Tole kriv za propast kolektora i da je Vučić genije

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kuruz

 

Prezentuje se od strane medija, kosarkaskih organizacija - znaci relevantnih institucija. Ja ti ne pricam sta je rekao Covic. Kad te relevantne institucije objave to sto tvrdis onda cu priznati da sam bio u zabludi, ovako, vec sam ti rekao, svi bi trebali da verujemo da je Kosovo u sastavu Srbije.

 

Percepcija ti je sve na ovom svetu. Ako bilo ko hoce da sazna nesto o zvezdi on ode na sajt Evrolige, ili sajt kluba i tamo dobije informacije, nece sigurno da dolazi da ceprka po dokumentima.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

relevantna institucija je APR i tačka

 

Ni najgori Turcin nije gori od poturice. Leci se covece, pocinjes da zvucis sve vise kao ozbiljan psihicki bolesnik u rangu Vujosevica a sve manje kao bezazleni preletac i picka.

 

mrš mentolčino

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam navijač Zvezde od kad znam za sebe i kad je košarka u pitanju, ne priznajem ovo Čovićevo govno za Zvezdu.

 

Sve ovo što Kuruz priča i ja pričam ljudima oko sebe, al naravno - niko neće ni sekund da uključi mozak, lakše je uspavljivati se mitomanijom koja nas je i dovela do propasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mitomanija o casovima ljubavi vidim komsije dovodi do srece i radosti. Lemi i LHL i jos neki su lepo pokusali da objasne komsijama da dzabe masu papirima kada se zna sta je grb i ime, ali ne vredi. I znamo mi sta vas boli, ni Major a ni ovaj navijacki maloumnik ne bi toliko insistirali na papirima i furali tu celu pricu da i sami ne osecaju da ovo ipak jeste Zvezda. Pa zasto toliko zdusno groblje prati svaku nasu utakmicu cak i kada ne igramo sa vama i dalje?! Zasto se gadjaju tamo neki igraci nekog FMP-a, sta vam je on ikada uradio? Zasto ona naprednija bolesnija verzija Kuruza onoliko peni na klub koji fakticki i ne postoji?! Ne moze drugari da bude Zvezda kad vam odgovara samo, odlucite se, jbg.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama ti je pičketina, a "grb", odnosno znak, može da koristi onaj kome nosilac žiga na tom znaku to pravo prenese

 

u konkretnom slučaju, Bekova firma Stadlux Investment je imala potraživanje prema CZ, pa je pokrenula i postupak za preuzimanje tog žiga, što znači da nijedna Zvezda ne bi mogla da ga koristi ako to Beko ne bi dopustio

onda je uletela CZT i izmirila obavezu, pa preuzela zalogu koja je kasnije obrisana

 

sve piše

 

Upisana zaloga 10.10.2008 2008/19569
  • Zalogodavac: Košarkaški klub "CRVENA ZVEZDA", Mali Kalimegdan 2, Beograd, RSKošarkaški klub "CRVENA ZVEZDA", Mali Kalemegdan 2, Beograd, RS
  • Poverilac: Stadlux Investment S.A., Route D Arlon 207, Luxembourg, L/1150 Luxembourg, R.C.S. Luxembourg No 79412, LUSTADLUX INVESTMENT S.A., Route D Arlon 207, Luxemburg, LU
  • правни основ: Анекс I Уговора о солидарном јемству од 10.01.2007. године потраживање које се обезбеђује заложним правом: основни износ - 3.000.000,00 EUR; максимални износ - 3.000.000,00 EUR.дужник: B.C. RED STAR GROUP D.O.O. Mali Kalemegdan 2, Beograd, RS забележба: преузето из АПР-а, Зл.бр.12707/08 од 08.10.2008. годинеУпис измена и допуна података о залози: уписује се заложни поверилац уписати Košarkaški klub Crvena zvezda-Beograd - Diva, Stjepana Supanca 15a, Železnik, RS, уместо Stadlux Investmensts S.A. societe anonyme, 207, Route d'Arlon L-1150 Luxembourg, LU; дана 08.03.2013. године залога брисана.
     

 

a da, eto i ovde vidite da postoje dve Zvezde - Košarkaški klub Crvena zvezda Mali Kalemegdan 2, Beograd i Košarkaški klub Crvena zvezda - Beograd - Diva, Stjepana Supanca 15a, Žečeznik

 

pogađajte koja je prava, a koja je FMP

 

čak i ovde piše haha

 

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/dug-smanjen-grb-vracen

 

Crvena zvezda Beograd, odnosno bivši FMP je dobar deo tih obaveza preuzeo na sebe i kroz razne finansijske i poslovne kombinacije uspeo da reguliše.

 

"finansijske kombinacije" su takve da je FMP otkupljivao potraživanja drugih poverilaca i postao većinski poverilac, pa je sproveden otpis od 99% u klasama

druga magija je ta da je Poreska uprava podeljena na dve klase i da je za to glasala, što se nije desilo ni u jednom UPPR koji sam ja video ili radio, a bavim se najvećim reorganizacijama u državi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti sve znaš sa pravnog aspekta, Zvezda je u stvari FMP, ali ti tim gubi 2-0 u finalnoj seriji, na pragu je metle, ABU je već izduvao, Evroligu ne gleda već drugu godinu zaredom... Pa ti skontaj ko je tu zadovoljniji na kraju.

 

P.S. nije OK da čovjeku pominješ majku...

Edited by Vic Rattlehead
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti budalu, pickaranje majke je manji znak da si prso sa mozgom od onog "razumem sto Dule hoce da vas pobije" cak i ako izuzmemo ovu celu predstavu sa ugovorima i kazemo da je to, ajde, profesionalna deformacija. Poenta na kraju krajeva je, nije lako posle toliko godina dominacije suociti se sa cinjenicom da nisi vise glavna faca u kraju, ali jos teze je biti navijacki maloumnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I prošle sezone laktanje bogdanovića i niz prljavština.

Dečko je gnjida.

 

Lazic je odlican odbrambeni igrac, strahovito je napredovao, igrac zadatka, uvek bih drzao takvog igraca u timu. Ali ovo bas da je gnjida je malo prejako..sta onda da kazes za Pavlovica ili Murica koji s ledja udara Dzenkinsa a prethodno se okrece da vidi da li ga neko od sudija gleda..ili sta bi pomislio o Gagiju koji izadje na konferenciju s onakvom majicom, bruka i sramota za takvog igraca,finog i kulturnog, kapiram da su i njemu preko glave Duletove ludorije i da mora da ga slusa ali ipak on treba s tim ''pasjim sinovima'' da igra sutra i bori se za mesto na EP..nije mu to trebalo.

 

a sto se ovih ostalih tice, nije vam smetalo kad vam je Dodik sipao pare u klub, bivsa vlast, pa se nije Dule na pocetku sezone uvlacio u dupe Vucicu da dobijete pare...brzo zaboravljate, Zvezda ne radi nista sto v vec niste radili....vas je problem sto nista od toga niste iskoristili da klub makar od onog f4 u Parizu podignete na visi nivo. Ako se i dalje vodite za onim Danilovicevim - kakav marketing, mi smo Partizan ostacete tu gde jeste i bice vam jos gore. Evroligu svakako videti necete bar jos neku godinu, i to ne zbog Zvezde i Vucica vec zbog svih sranja i malverzacija koje ste pravili bar sto se tih finansija tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, evo svima ovde, bili vi moji ili franjevci, obecavam da ce Radomir Bogdanovic Kuruz, u narodu poznat kao "onaj koji grli klupe na autokomandi", "Misa Tumbas-Toma Fila banatski miks za gulas", "skrti lala sa slusalicama od 5 eura" ili jednostavno kao navijacki maloumnik, 10.jula u Novom Sadu pevati pesme Zvezde nase zvezdane. Spreman sam da ovaj post odnesem u advokatsku kancelariju Isailovic & partners, Dobrinjska 5, 11000 Beograd, da mi overe u sudu kao vazeci i obavezujuci dokument. Vidimo se Radomire!

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...