Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=08&nav_id=1013169

 

Evo, i bez casova ljubavi, povodom price da se kod nas igra samo za kes (i to ogroman) a kod vas za amore. Djenka brat, zaista necemo moci da ga zamenimo, nije sve u igri, taj nivo energije na terenu tesko da ce jos neki stranac (ako ne bude opet Slovenac neki :haha: ) imati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda, alie odradio pos'o na cistu klasu...sevala mu paia prilicno...Dzenkinsie lozara, mislim da se vise srodio sa klubom i saigracima... i iz te energie, crpeo dobre partie (takvi igraci mi nekako dodzu vise korisnii za tim, ako bi moralo da se bira)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno je poenta ovo sto Kazim kaze. Sa jedne strane, kada je bio u elementu Djenka nista losiji od Vila nije bio, pravio neke nenormalne ulaze, cepao trojke itd. ali znao je i on da zabaguje opasno, uostalom, ceo pocetak sezone. Ali nije u tome fora, fora je sto su on i Jaka ponajvise pravili tu dojajnu atmosferu koja je vladala u Zvezdi i zbog koje su i uradili sve ono prosle sezone.. kvalitet na stranu, prosto je uzasno bitno imati makar jednog lika u timu koji uvek moze da podigne atmosferu i gine do poslednje kapi znoja na terenu. Jos kad ovi nasi vide da je to neki tamo crnac, koji pritom kapira sta znaci igrati za Zvezdu, motivacija level over 9000. Valjda cemo jos nekog kvalitetnog camija tako zaraziti, puno bi nam znacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fora je sto tada jos atmosfera u timu nije bila na nivou a i on je igrao kao da nije loptu video u zivotu. Svaka cast Radonji sto mu je dao sansu da se vrati u zivot, ali ja ni kada je igrao najocajnije nisam dovodio u pitanje njegovu borbenost i duh, a ne secam se ni da su ostali ovde. Jbg, ne mozes da podrzavas coveka zdusno kada sutira 10% iz igre na fazon 10 meceva za redom, ali bas zbog toga sto je i tada igrao odbranu ko blesav i leteo po terenu i dizao atmosferu, Radonja i uostalom zvezdasi su i to izneli bez da ga je iko terao iz kluba javno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohoho, godinu dana pre roka. izgleda Vucku preteklo nesto para od ovih penzija sto je mazno :bigblue:

 

"Sporazumom dva kluba svi trofeji osvojeni u prethodne četiri godine (po jedna ABA lige i Superliga, te tri Kupa Radivoja Koraća) pripadaju klubu sa Malog Kalemegdana." ... Prema tome, sta god da smo bili trofeji ostaju.

 

Sto se tice Djenke - ne zalim previse. Ne verujem da ce se proslaviti u Milanu.

 

Majke mi nije jasno sta Djordjevic vidi u Pavlovicu, ako je ovo uopste istina, mada ja ne verujem. Pa koji ce mu moj on. Trula jabuka sto bi se reklo.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Wikipediji već stoji da je njihov igrač.

Njegov problem je u glavi. Kao da još nije načisto da li da nastavi da igra ili da se posveti pecanju. Može on još par sezona na visokom nivou da odigra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...