Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

pa pazi, nisu ni ovi toliki debili pa da opet dozvole da im Cirbes i Stimac sutiraju 90% kao u prvom mecu, ipak je Kari malo veci strucnjak od Radonje...ne moze Cirbes bas tako lako da primi loptu, pokrili su ga, a i ne moze covek sam da igra 40 minuta...izduvali su se u prvoj cetvrtini, posle je doslo do zamora materijala, i to se isto desilo i protiv Reala i Himkija, samo ovaj put cemo tesko doci do preokreta, jbg. nije svaki dan Bozic....sve u svemu ne mogu Miler i Cirbes sami da igraju, eventualno Simonovic nabode po nesto, i Jovic, ostali nula. Mislim da Guduric treba vise da igra, Lazic i Tompson su anti-propaganda za kosarku.

Edited by LoveHateLove
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekoh da Guduric mora da igra vise, ima muda i solidan sut....ali iskreno, nisam verovao u preokret...jebes mu mater mi smo poceli drugu i trecu cetvrtinu sa 5 minuta bez kosa, prosto je neverovatno da smo na kraju izvukli pobedu, i to vec treci put za redom, ali, mnoge su se cudne stvari desavale u ovoj grupi...na kraju je ipak zavrseno bez iznenadjenja...

 

sad za drugi krug po mogucstvu dovesti zamenu za Tompsona, ili cak i ne mora, dovoljno je samo da ga sutnu posto od njega definitivno nema nista.

Edited by LoveHateLove
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...