Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ne mora da znači, ova Zvezda koja sada igra je prava, bez starih dugova (kako i da ih ima kad je srezano 97.5% duga)

 

niko ne zna kako se Zvezda takmiči u EL

ILR je prošle godine bio Crvena zvezda Telekom, pa je promenio ime kad je CZ izašla iz UPPR i promenila svoje ime iz Crvena zvezda Mali Kalemegdan u Crvena zvezda Telekom

taj klub sada igra u takmičenjima u kojima je pravo učešća ostvario ILR

do pripajanja nije došlo, sasvim sigurno neće ni doći, jer ne postoji potreba da se to desi (barem je ja ne vidim)

prenos tog prava nije moguć

 

i niko to ne komentariše, sem Grobara koji se razumeju, po kafanama

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mora da znači, ova Zvezda koja sada igra je prava, bez starih dugova (kako i da ih ima kad je srezano 97.5% duga)

 

niko ne zna kako se Zvezda takmiči u EL

ILR je prošle godine bio Crvena zvezda Telekom, pa je promenio ime kad je CZ izašla iz UPPR i promenila svoje ime iz Crvena zvezda Mali Kalemegdan u Crvena zvezda Telekom

taj klub sada igra u takmičenjima u kojima je pravo učešća ostvario ILR

do pripajanja nije došlo, sasvim sigurno neće ni doći, jer ne postoji potreba da se to desi (barem je ja ne vidim)

prenos tog prava nije moguć

 

i niko to ne komentariše, sem Grobara koji se razumeju, po kafanama

Obrazovanjem i knjigom protiv nekulturnih ciganskih izjava.

Bravo Kuruze!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali šta je još smešnije - Čovićev FMP je otkupio sva zajebana potraživanja (dakle, FMP, tj. Čović je platio dugove CZ) da bi FMP bio najveći poverilac u svakoj klasi u UPPR

plan je imao tri klase, u sve tri je FMP (odnosno Crvena zvezda Beograd, kako se sadašnji ILR tada zvao) imao preko 50%

dakle, Čović je dao svoje pare da bi ušao u CZ

 

istovremeno, podržavaju ga ljudi koji se bune kad se pomene privatizacija, isti oni koji bojkotuju ABA ligu, a idu na Evroligu u koju ulaze preko te iste ABA lige

neverovatne stvari, potpuni sumrak uma

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i uvek isti glupi komentari

 

nema "nije to tačno, to je bilo tako i tako, u zakonu ne piše to, nego ovo" itd, nego uvek identične budalaštine

 

gde je tu logika? s vama ne može da se vodi razgovor, tu nema sukoba argumenata, razmene mišljenja

samo ispaljujete besmislene fraze

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, Kuruze nebitno je jebeno, kako to ne mozete da shvatite, tj. ponajvise ti? Vi ste sakom i kapom pljackali i carevali vise od 10 godina i u basketu i u fudbalu i tad vam nista nije smetalo, i sad da isto tako imate nekog Covketa ko moze da neutralise GODINE ocajnog poslovanja i internog potkradanja (isti problem koji je i nas doveo dokle nas je doveo, jelte) boleo bi te realno kurac da smaras o Zvezdi, priznaj. Ja da dodje do situacije da vi morate neku fantomsku varijantu vrste ovoga sto opisujes da izvedete a da vas to spasi gasenja iz sve snage bih to podrzao, zato sto je Zvezda kurac bez Partizana i obrnuto. Mozemo mi da se podjebavamo, prozivamo sa ili bez argumenata i sve to, ali niko ti ne uzvraca na tvoje silne pisanije iz dva vrlo jednostavna razloga - 1) niko sem tebe nije advokat i nema uglavnom pojma o cemu pricas 2) boli nas kurac, ovo je sportski forum i sve i da su u upravi jednog ili drugog tima satanisticki pedofili a igraju nam Marjani Risticevici i dalje cemo navijati za svoje klubove, i prozivati one druge. Ali da, zaboravio sam, ti si racionalni osvesceni navijac, ti takve stvari ne kapiras izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...