Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

kapiram ja sta pokusavas, klub ti se muci sa surdulicama, lucanima, metalcima, krkama, derbi smo vas pocistili pa pokusavas prdnjavom i cmizdrenjem da privuces malo paznje i oteras me odavde ali ti nece poci za rukom samo zato sto slinis i sto si mali misic

 

uzivaj, pusa

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batice, nisam ti do sada ni jednom dao minus. Naprotiv, često mislim da sam bio jedan od retkih koji ti da plus, kada te grobarska ekipa natovari. I to ne zato što si uvek u pravu, nego čisto jer voliš Zvezdu našu zvezdanu. I jer se mnogo trudiš, iako ne kapiraš skroz način komunikacije na ovom forumu, sa ovom ekipom. Odatle i moja opaska o navijačkom prepucavanju - nije pitanje o sukobljavanju, nego takve klasične navijačke "argumentacije" mogu da čitam svuda po netu, na komentarima, navijačkim forumima i sl. Ovde se ceni kvalitetnije pljuvanje. Pritom ne mislim na Tag Hoju što nam siše stoju.

Sportski pozdrav!

 

Evo i ja tebi dadoh plus za ovo :D U principu, slazem se, ja sam i mislio na lozacko prepucavanje, ne na ovo u sta se pretvori uglavnom, a jbg i ja upadnem pod uticaj pa krenem da vrtim isti kurac u krug, priznajem. Trebalo bi uvesti neka nezvanicna pravila, i za pocetak bez licnih uvreda i vadjenja kopija ugovora, i slicnih akcija, mada mora se priznati da nije zvezdaski tabor poceo sa eksaliranjem price, makar sto se ugovora i "proverenih informacija" tice.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram ja sta pokusavas, klub ti se muci sa surdulicama, lucanima, metalcima, krkama, derbi smo vas pocistili pa pokusavas prdnjavom i cmizdrenjem da privuces malo paznje i oteras me odavde ali ti nece poci za rukom samo zato sto slinis i sto si mali misic

 

uzivaj, pusa

Nemam ja moć da nekog oteram sa foruma, ali da, svakako da nisi dostojan yumetala kad vređaš familiju članova, kvariš harmoniju shvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bude tragicnije mnogi od tih igraca su ponikli u Zvezdi pa otisli u Partizan, a sad ih vredja kad tamo neki crnja, koga pritom zabole kurac i za Zvezdu i Partizan, potpise za Zvezdu, a pritom cak nije otisao direktno iz Partizana. Mada, kontam da je ovo neka danasnja retardirana decurlija, tako da...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruzov post - klasican primer onoga o cemu pricam. Jebali te ugovori, i mi kad krenemo da vadimo cinjenice zavrsi se vasim negiranjem i onda smaranjem od tri strane u krug. Evo sto se grobarske objektivnosti tice, dok je Kinzara igrao kod vas bilo je za casove ljubavi, poneku knjigu i topli obrok, a sad naprasno bankomat radi.. pritom decko tada bio jedan od najtrazenijih igraca u Evroligi a sad ima 31 godinu i u padu je forme, ali nesumnjivo je kod nas skuplji, jel? A da i ne pocnemo sa pricom ko je sve maltene prisiljavan da preleti kod vas, setite se Luke Bogdanovica, npr. ili kako je Tadija sabotiran za repku posto nije hteo kod vas. Trazi npr. tu dokumentaciju, ako nije vec to sve odavno izmenjeno po nahodjenju, kad vec jedes govna za ugovore i seres o nekom vasem postenju. Umesto da lepo priznas da ste vi radili sta ste hteli kad vam se moglo, sad mi radimo, i jebiga.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne kazem da ti kazes, nego posto ti je omiljena tema da nalazis najlobotomisanije likove po raznim forumima i predstavljas ih kao stav navijaca zvezde, pogledaj malo sta tvoji prosveceni grobari pisu. Al nebitno, ajde, necu opet da mrsimo muda tri strane.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odjebati bradatu nakazu iz Minesote za sva vremena, oterati bradatu neznalicu sa klupe, ustoličiti Duleta, gerilskog prvoborca; poveriti Trajkoviću rukovođenje treninzima, Tumbasu pitanje marketinga i problem rešen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cirkus se nastavlja: https://www.instagra...en-by=tk_kinsey

 

markovic98Najebo si na derbiju..snajper te ceka..neces imati mira..#govnojedno

 

nemanja_jovanovic_1999Јуда је издао Исуса Христа за 30 сребрњака, а овој сподоби је плата у фмп-у 30 хиљада евра месечно, случајност ? Даће Бог да поломи ногу на првом мечу одмах, мада то је блага казна ја му од срца желим да остане непокретан до краја живота

 

Kakvi fanovi Bodlera i Ijana Kertisa :haha:.

Edited by M-16
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...