Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jednom su se verovali ili ne nasli Nanter, Budiveljnik i partnzan.

Malo plus minus matematike što se tiče evropskih titula:

Partizan >Efes+Darušafaka+Fenerbahče+Cedevita+Lokomotiva+Zvezda+Unikaha

Uz to da se napomene da je tada u grupi sa Partizanom bila Barselona i CSKA, znači grupa sa tri bivša evropska šampiona.

Pogledaj onu drugu grupu, CSKA, Barselona, Olimpijakos, Real, Žalgiris sve sami evropski prvaci, a u vašoj samo, nikad jadniji Panatinaikos.

Činjenica je da je ova grupa koju igraju pomodarski klubovi poput neke tamo Zvezde i Cedevite najslabija u istoriji TOP16 faze Evrolige, ali to je i normalno jer je i sama liga mnogo slabija od pre recimo 5,6 godina.

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene smo mi uvek bili i ostali bolji od vas, logicno. Pre onog perioda brutalne kradje, od trinaest titula, imali smo mnogo vise titula i mnogo vise medjusobnih pobeda. To ce se jako brzo vratiti na svoje mesto i ja se zbog toga odlicno osecam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4xF4, titula, najbolji igrači i treneri, ali dobro od navijača neke tamo zvezde ne očekujem košarkaško znanje.

 

Nikad jadnija ABA liga a vi fenjerasite maltene. Mi dobili ove godine redom evropske prvake dok neko sa udobne pozicije ispadanja iz lige prosipa muda. :haha:

Slab Partizan, slaba liga, jadranska je nužno zlo,zahvaljjći Čoviću i hrvatima, nikad nisam pridavao značaj toj ligi, kao u ostalom i navijači stare zvezde

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, onda da preformulisem, nikad slabija Evroliga a vi cak ni za jos slabiji Evrokup ne mozete da se izborite od kako su grobarski lobiji otisli sa vlasti. Tuzna prica, razumljivo je sto vam je podjebavanje nas jedino ostalo. Tako smo se i mi osecali gledajuci kako propada svetski fudbalski sampion dok neki tamo Partizan igra u nikad losijoj Ligi Sampiona, kapiram trip. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

4xF4, titula, najbolji igrači i treneri, ali dobro od navijača neke tamo zvezde ne očekujem košarkaško znanje.

 

 

kao i ispadanje iz lige, pa se necijom naredbom vratiste iste sezone

 

isto tako i u fudbalu, ako je u pitanju igra za titulu igralo se i 100. minuta dok ga Bik ne da

 

cuti misicu, ne blamiraj se

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kako su grobarski lobiji otisli sa vlasti.

Čista laž, DOSu da zahvalite što se niste ugasili kao SD, dobijali ste više para, a sa nikakvim rezultatima, kad bi sad u vreme SNS tiranije Partizan imao tretman kao nekad cigani, ne bi Čovićevi puleni imali šanse protiv košarkaške institucije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, veci budzet.. zaboravljam nekako uvek kako su svi kod vas igrali za kikiriki, knjige i casove ljubavi.. sram me bilo :haha: A da ne pricamo o pritisku na sudije koji nije prestao dok je "Mag" bio tu cak ni u vreme Covica, tipa ono finale koje smo izgubili cisto zbog toga sto smo podlegli (a bogami i sudije, da se ne vracam na neke u najmanju ruku sumnjive odluke) atmosferi koja je bila sve sem sportska a potekla je zna se odakle. Da ne pricam o igracima prisiljavanim da predju Partizan, o trojkama iz auta i slicnim akcijama. Aj sto nas podjebavate, to bih razumeo i podrzavao, ali vi istinski verujete u vasu pricu, to je vec zabrinjavajuce.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je imao privilegiju dovodjenja najboljih domacih igraca, i zato je bio dominantan. Zvezda je jedino one 1998. pokupila dobre igrace iz drugih klubova, sve ostalo nije vredno pomena. Uglavnom sve sto je vredelo bilo je iz zvezdine skole. Da ne pominjemo kako ste direktno otimali igrace od nas. Bas smo imali dobar tretman, nema sta.

 

Kad vec spominjete gasenje, onda treba i vas ugasiti posto dugujete direktno drzavi, Zvezdin dug je bio prema bankama, sto je jos jedan dokaz vise ko je ovde bio privilegovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a bogami sedeo je i Kristijan u prvim redovima cisto da se posalje poruka sudijama nakon 2-2 u seriju u onoj prvoj Karijevoj sezoni

 

zaboravlja se i menjanje propisa po kojima se Luka Bogdanovic otima od Zvezde, zaboravlja se Vrsac i prebijanje sudija, kad svinjcuga laze a ne trepne da to nije istina pa kad mu puste snimak kaze da je to jedino uzivanje novinara koje ce doziveti....da slavite raspad YUG, tesko da bi negde osim mozda vaterpola bili dominantni.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tipa ono finale

Kupa u nišu, kad Čović vrti glavom i neće da nastavi da igra, Rakočević ubeđuje Đilasa i slično, pa u svakoj normalnoj državi tim koji neće da igra marš u ćoše, ali ne ovde su Rakočević i Čovićvideli da je Partizan počeo da gazi, pa brže bolje prekidaj utakmicu. Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam i ja

 

nije bilo nikakvog? zar nisu isprebijali nekog klinca koji je otisao na vasu stranu sa zvezdinim obelezijima, posle toga je stoka s druge strane krenula, onda aparati, i sl. utakmica je bila u prekidu preko pola sata... cek partizan je bio u naletu i to ti govori da bi sigurno pobedio pri rezultatu 43:43 i cetvrtinu i po do kraja? realni ste kao i uvek

 

snimci postoje, od Duletovog provociranja i odlaska kod Zvezdinih navijaca i Covica, do standardnog psovanja mrtvih majki Djilasu, Ilicu i sl....utakmica prekinuta, nastavila se sutradan, mi vas odrali, Dule nacrtao akciju za 10 poena i to je to, sto bi rekao lepi Mica, sta je problem kralju? :D

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...