Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

kakve bi ti komentare pisao da ih ne kopiraš sa blica?

 

Mozda sam i na Blicu komentarisao, ko zna :D Ali svakako, samo napred, bolje jak Partizan nego jaka neka tamo Mega, ali postaje komicno koliko sasvim pristojnih i sigurno ne jeftinih igraca dovodite a i dalje furate dobro poznatu pricu. I Zvezda je u fudbalu u istom fazonu, ali makar ne seru stalno kako ih drzava ne voli i svi su protiv njih :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико може да кошта Величковић?

 

Iskreno, ne mislim da kosta mnogo ali ne igra ni za dzabe. Mada, meni su takvi najgori. Pitanje je sa kakvom ce motivacijom da igra i trenira.

 

Nego, meni je najveca misterija sta se desava sa Ercegom, stvarno ne verujem da je toliki debil da ne zeli nigde da igra ispod milionceta. Izgleda je zaradio dovoljno para da moze da se zajebava, a i za reprezentaciju ga izgleda zabole.

 

U svakom slucaju, dobra igra Partizana, eto i neke koristi od vas ove sezone :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Cedevita ili nesto muti da se mi opustimo, sto bi bilo mega glupo ili su prosto totalni kurton od tima koji je definitivno usao u anti-formu u odsudnom trenutku. To svakako ne umanjuje cinjenicu da vi igrate odlicno, svaka cast. Ja uvek volim kada se karaju ujaci, ne razumem imbecilnost navijanja protiv Partizana ili Zvezde kada je na drugoj strani Cibona ili Cedevita, valja svesrdno podrzati i najljuce rivale kada ujacima nabijaju komplekse.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играће добро као и сви повратници.

 

Јбг, дошао да одигра КЛС, не верујем да су то неке паре које упадају у очи.

 

Pusticemo vam jedan mec u plejofu, cisto da ne bude ponizavanje :bigblue:

 

Само ако одиграте са 50 посто снаге. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...