Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Шеховић је одличан играч, завршава велики део посла, не трошли много.

Рејнолдс бољи од наших бекова.

Под кошем бар 5 пута њихови центри нас угурали лагано под кош (и Луковића и Мајсторовића). Меса нема.

Може да се сакрију недостаци меса оним прангијањем за три, али кад шут стане, ту помоћи нема. Један Штимац нас је пре пар дана урнисао под кошем.

 

Кога ми имамо са друге стране.

Новицу коме треба времена да се врати у оно стање из финала.

Бирчевића који само уме за три, без одбране

Луковића који има снаге за 15-20 мин.

Мајсторовића који не може никога да сачува.

 

Робинсона чекамо месецима и чекаће се још јер за боље се нема.

Маринковић осцилира до даске, више минус него плус.

Ратковца пао, Андрић не постоји. Врабац све што уради у нападу је супер, у одбрани је ок.

Хечер гора, али споља не може сам.

 

Као екипа, Будућност тренутно делује компактније. Па довољно ти је да погледаш да решења не траже искључиво прангијом за три.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledanija ova utakmica od neke tamo evrolige i kk naprednjak, nista sledece sezone dolaze da se oprosste djinobili, pekovic i lovernj, ovo je detroit za siromasne, pivo se pihe gledala se utakmica u pubu, vycicu pederu, lukovic i novica carevi, wilijamsa u gulag!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje nisam siguran da li sam gleao KLS kvalitet kosarke...ili koi stepenik nize :bigblue: Ali oni momenti, kacu zvec-zvec imali 5 zicera u ednom napadu...i svaki sledeci promasai veci od prethodnog :haha: oplakao sam

 

Mora se voleti ova ekipa otpadnika, sa koca i konopca...cista partizanstina :rockdevil:

 

Naravno - Novica bog...i kadie bio na vrhuncu i sad kadie blizi dnu, nego ozbiljnoi kosarci...Luki naravno sesti igrac u KLS, ABA, ACB, NBA, Evropskoi unii i Ruskoi dumi

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...