Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Uh, pitanje za milion dolara...moguce dae to zavrsilo u arhivi, 2011/2012 neka godina, rekao bih

 

Jsl/tema za ekipu/premier ligu/reprezentacie bih stavio u uzi izbor...ako search opcia ne radi, onda edino entuziazam, rucno sve od neke 2011-e da se krene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se, drugar iz odelenja, nazovi plej, se opasno zaleteo od početka igrališta uz LAADIM JAJAAAAAA kad ono, TRAS! popi bananu od protivničkog igrača u reketu, smandrlja se na beton, slomi vilicu... Divni dani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неко је овде писао или ми је причао како је имао течу/ујака/стрица који је трпао Марину за окпладу - печено прасе или тако нетшо.

И добио...јер му се само прохтело да спава са њом.

 

Коки, хвала за ово. Бата је био чудо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми се профинио. Злобници би рекли и да се уобразио.

А где су зулуфи?

 

А што се Лаловића тиче...

Лето тек почело, а већ је и ноћу врућина.

 

Почело постројавање.

 

Јбг, један је Кантона. Са стоком мораш ногом.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mi se sere od tih bratstava

okej, dobri smo sa Grcima i Rusima tu i tamo ali me baš boli kurac i za PAOK i za CSKA

 

ovi debili navijaju za Olimpijakos, a ne za svoj klub

 

kako mi se sere od tih bratstava

okej, dobri smo sa Grcima i Rusima tu i tamo ali me baš boli kurac i za PAOK i za CSKA

 

ovi debili navijaju za Olimpijakos, a ne za svoj klub

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe mi se za bratstvo, jebes takvo bratstvo u kojem moj klub uvek izgubi, nek se jebu s tim vise

 

ono govno Javor je direktno resilo utakmicu

 

igracima kapa dole, borili se herojski, iznervirao me Simon samo, preko njega nas je napunio covek koji u sezoni sutira 16% zA 3

 

iskreno sad vise ne verujem u prolaz, Barsi mora negde da krene i da im se oslobodi prangija, odlicni su to igraci i moraju proraditi negde

 

a Uniks cemo sabiti u to ne sumnjam

 

videcemo hoce li Robija nastaviti po starom obicaju i da pusta, mada to su Turci, velika govna, dogovorice nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...