Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

tako su stari kafanski liričari, takoreći pobratimi, prešli granicu zdravog narodnog humora.

nemile scene, ničim izazvane. ipak je danilović najbolji beli igrač ikada.

Edited by vudurinator
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ја сам раније сипао капи у очи да ширим зенице, сад ми очи отвара Бата.

 

teško da ti Bata širi zenice jer kad su široke ništa se ne vidi. Možda je problem što ih stalno širiš umesto da suziš

 

Eo Bata i tome treba da te uči.

 

Ali ok, bar si dobro rekao za Đorđevića selektora, nisi totalni promašaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

He ovo nije Rubin, ja mislio tamo ga izboli.Izboli ga u kafanici gde su se moji burazeri pobili s nekim mentolima prosle godine u januaru...celo vece ih snimali i dobacivali...na kraju petorica dobili po picci(mada su mi i oba brata usivana) i jos tuzili ove moje....incidentno mesto u picku materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене само занима ко је осмислио дресове Мега Фризуре. Ееееееееј бре, розе и зелено, па то у животу нисам видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bobi marjanović na leto ide u nba.

 

Мене само занима ко је осмислио дресове Мега Фризуре. Ееееееееј бре, розе и зелено, па то у животу нисам видео.

 

137729-08.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не мора да значи да неће имати кога да води. Фризура је Ражнатовићев клуб, тамо се кале омладинци и може све то да испадне јако добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И супер је што играју у Крушевцу. Раније су играли на Новом Београду, у хали која с једне стране има трибину, а са друге кафић на три метра изнад паркета. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...