Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Deder bre, ne lozi se, pola Srbije su mejdenovci, i vecina ovog foruma, koliko znam, kao i neki moji ortaci uostalom. Opsta manija, ali Mejdenovci koje ja znam su uglavnom mirni ljudi, lale metala. :mhihi: On topic - http://zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/23388/igraci-rusije-pretili-bojkotom-evrobasketa-zbog-odluke-selektora - dakle, vreme da im pozajmimo nekog naseg trenera, za koji helikopter ili tako nesto, mogli bi vec da se utale Picousti i Putin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

umesto da se odreknes 1000 eura od letovanja, prodas auto i dignes glas protiv Koraca tebi sam izgleda ja najveci problem...slabo se ti boris za ovu tvoju Kadinjacu

Ne letujem , auto nemam, tako da mi ostaju provokacije na yumetalu :)

 

sveža dunavska riba > darkonet

 

Hvala na podršci yumetal stubova, ako treba daću deo novca od basa za stipendiranje budućih šampiona.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne al ja ne kapiram jebote. Shvatam da je Mitrovic i dalje nubara u odnosu na Ercega i Bjelicu (ko nije?!) ali covek i dalje moze veoma koristan da bude i jasno je da je bolje da forsiramo visak igraca na pozicijama gde smo vec jaki nego da vodimo tri uboga centra. Doduse, nije jos kasno da otpadne i Stimara (ili jeste?) ali ono, bas je mogao Mitrovic da ostane, decko je i u Zvezdi bio totalni dzoker, mogao bi i u repki da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne letujem , auto nemam, tako da mi ostaju provokacije na yumetalu :)

 

sveža dunavska riba > darkonet

 

Hvala na podršci yumetal stubova, ako treba daću deo novca od basa za stipendiranje budućih šampiona.

 

prodaj bas ako si lud, stipendiraces Kimija i Dulenceta, buduci sampioni ce i dalje kod Bogijeve mame na sarmice

 

ne vidim zasto bi Simon otpao? Sale izgleda voli taj tip igraca..a i zasto bi DMB isao na prvenstvo, povredjen je, nije igrao utakmice, onaj Dragan pre povrede i posle nisu isti igraci, bice velika nepravda ako ode on a ne Simon ili Danguba. Za Stimca jbg, da je Bobi u sastavu ne verujem da bi ovaj video EP

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ти си прво издао Север, па Звезду, па си онда кренуо код ујкица да идеш на море, је л' ти знају то другари са факултета? :D

Не чуди ме и ако не будеш гледао репрезентацију, мали је Салетов списак колики си ти издајник. :da:

 

Симон, Кешељ и Дрво, неко мора да иде, свеједно ко, само да што мање види терена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...