Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sarenac ponekad pretera ali u svakom slucaju je bolji jedno 50 miliona puta od Dende koji ne zna osnovna pravila kosarkaske igre. Milion puta sam gledao situaciju gde nije znao sta se desilo na terenu i onda je samo precutao. Poserem im se na javni servis kad takvi vode utakmice.

 

Nije da sam hejter ili ne znam sta ali oni Bosanci na Areni me poprilicno nerviraju. Prvo onaj njihov naglasak me mnogo iritira, kao kad bi dosao neki Pirocanac pa ti vodio utakmicu. Plus stalno se ponavljaju i uvek koriste iste fraze.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Игокеи сад иде кључни период сезоне. Будућност (г), Раднички (д), Сплит (г),Звезда (д),Олимпија (г),Цедевита (д) . Ценим да ће минимум 2 да изгубе,највише 4. Видећемо,мада не верујем да матори Јоровић може још дуго овако да игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Куп Србије и званично од 7. до 10. фебруара

21 дец, 2012

 

Комисија за такмичење Кошаркашког савеза Србије одлучила је да финални турнир Купа Радивоја Кораћа буде одржан у Крагујевцу од 7. до 10. фебруара наредне године.

 

За први трофеј у 2013. бориће се учесници Јадранске лиге: Партизан, Црвена Звезда и Раднички, победник регионалних куп такмичења Металац и четири тренутно првопласиране екипе из Кошаркашке лиге Србије: Мега Визура, Војводина, Слобода и Вршац.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva sam docekao da se zavrsi ovo mucenje u Pioniru. Znaci jebali smo jeza u ledja ako nam Rasko bude prvi centar. Stvarno ne znam zasto Braun igra tako malo. Skota poslati psihijatru, izgubio se skroz. Simonovic, Radivojevic, Lazic... nisu da se komentarisu, jedino Rakocevic igra koliko toliko standardno. Ne znam ni kako pobedjujemo uopste.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutirao slobodnjake 3/10, za dva 6/12 ...u principu nije toliko ni odigrao lose ali je zalosno sto nam je on bio prakticno prva opcija u napadu, sve je islo na njega, pogotovo dok je Rakoc sedeo na klupi...ako se ostali ne dignu malo nemamo sta da trazimo u Evrokupu...

 

...a za one majmune sto laserima ometaju igrace i bacaju upaljace nemam reci...stvarno ne znam zasto daju besplatan ulaz da ovakva bagra dolazi...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што, бре, коментар?

Највијао за нас из све снаге.

 

Pa jeste ali je debil , treba mu 5 minuta da skonta da je sudjena obostrana greska , a ne namerna Muslija , i jos se iscudjava nije mu jasno .

Kad je Gordon dobio 5 licnu , kaze menja ga Uros Lucic , a ovaj sutira bacanja i gomila nebuloznih nestrucnih komentara .

 

Ја бих Рашка мењао за Муслија и Гагића без проблема.

Potpisujem , barem se bori .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...