Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ne troluj Hejle, ovo su teski momenti, nije sportski. Za maloumnika se vec ocekuje da bude to sto jeste, tu nema nista novo. Samo cekam tu tekmu koju mi u Evroligi dobijamo na srecu i za pola kosa.. ovo vec postaje tradicija, gubljenje gustih tekmi :/ Jbg, jos jednom pokazali da nam ovi u sustini leze iako su dosta jaci na papiru. Ipak, najveci utisak Teodosic.. ajde sto je sibnuo kljucnu trojku ali zucnost kojom se svadjao oko one totalno ciste situacije kad je De Kolo zajebao stvar, takve stvari se pamte. Serem se ja u te velike Zvezdase.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salvation:i treba da se svadja. Sta jel trebao i da masi namerno i da cuti? Ne kenjaj vise tebra. Njemu je da osvoji evroligu bitnije i od zvezde i od cska. A ovo groblje na forumu je majke mi maloumno.

Edited by Маузер
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ima ceo tim koji moze da se svadja, pocev od samog De Koloa, koji nije pravio problem. Kapiram ja skroz sta ti pricas i u pravu si, nisam ja ni rekao da treba da se stedi, samo ne da mora prvi da sere za nesto za sta ni drugi igraci ne prave problem. Neka on radi sta hoce, ali onda nek ne sere u svakoj prilici o svojoj nekoj velikoj ljubavi o Zvezdi, samo to kazem.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нудили вам се цео меч, али нисте умели.

Итудис играо 15 минута у другом без Де Колоа, а Теодосић ушао 3 или 4 мин пре краја. Дакле, 15 мин човек возио са једном петорком.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne troluj Hejle, ovo su teski momenti, nije sportski.

Pamtim ja F4 i likovanje cigana kad je Teodosić dao neka bacanja, komentare tipa "A Teo se teo" i sl... tako da,.... ne pričamo o makedoncima....

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нудили вам се цео меч, али нисте умели.

Итудис играо 15 минута у другом без Де Колоа, а Теодосић ушао 3 или 4 мин пре краја. Дакле, 15 мин човек возио са једном петорком.

Naravno kad su ovo dvoje igrali neke svoje piruete od akcija, koliko god je loše motivisao ekipu pokazao je muda kad ih je ostavio na klupi, čini mi se da je Nando ušao kad je onaj crnac dobio petu lični grešku.

 

Сигуран сам једино да је ово Срета наплатио.

Неке разлике, број кошева, број фаулова.

Углавном, биће ракије.

Ko go da pobedi, ubiće se od alkohola :)
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je ostavio Tea i De Kola na klupi onoliko u drugom poluvremenu je Itudisov potez utakmice, Dzekson i Higins su nas razvukli, ovu dvojicu smo rutinski cuvali. Nazalost Cska ce ponovo da izduva na f4 jer ima sisice u timu, posledni napad De Koloa koji se usrao od Simonovog pogleda je dokaz tome.

Mi fenomenalni, niko CSKA nije limitirao u Moskvi na ispod 80 pts, momcima svaka cast, herojska pogibija

 

Andjuse koga boli kurac za tvoje sportske kolumne i pisanija, pisu i Darjan i Joksa svasta pa i dalje ne znaju nista ko kurac

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сигуран сам једино да је ово Срета наплатио.

Неке разлике, број кошева, број фаулова.

Углавном, биће ракије.

Naplatio se Fener, Zvezda se cekao produzetak :bigblue:

nema rakije, ali pivo se crni i slatko je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...