Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

I vi kenjate po Covicu samo zato sto je u Zvezdi i sto ste izgubili dominaciju.

 

On je kao i svaki politicar u Srbiji, a takvih je bilo i u Partizanu.

 

Naravno, nece niko od vas da prizna koliko je igraca izaslo iz FMP-a, koliko ih je igralo u reprezentaciji, i jos igra. Ipak je nesto i uradio u kosarci.

 

Svaka cast igracima kao sto je Bodiroga, posten je momak, nije trebao ni da se spusta na ovaj nivo da odgovara Covicu, ali i te nase legende uglavnom gledaju svoj interes i vrlo malo njih je pomoglo srpskoj kosarci. Ko se to od njih vratio u Srbiju i uradio nesto. Svi bi pre otisli da rade u inostranstvo ako bi imali priliku, ili eventualno da dobiju neku funkciju u savezu. Evo, vidim da je Loncar uradio dobru stvar u Kragujevcu, i to je za pohvalu, pogotovo sto on nije igrac koji je zaradio neke velike pare u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahhaahha govorio ja ali se pojedinci ovde prave slepi, mada, mozda meni magla smeta zato sto je vidim, a oni je ne vide pa im i ne smeta...ali da bi progledao njihovim nevestastvenim ocima izgleda cu morati da zrtvujem svoje vestastvene oci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaha je dobra ekipa sa dobrim igracima. Isao je i Himki, koji je isto tako dobra ekipa sa dobrim igracima, Panata, Efes... Evroliga je bila najslabija kad su je franjevci osvojili. Koji kurac Knor, Filips, Huventud i ne secam se sve koja papazjanija je igrala :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaha je dobra ekipa sa dobrim igracima. Isao je i Himki, koji je isto tako dobra ekipa sa dobrim igracima, Panata, Efes... Evroliga je bila najslabija kad su je franjevci osvojili. Koji kurac Knor, Filips, Huventud i ne secam se sve koja papazjanija je igrala :bigblue:

 

Како год, Партизан је играо ван Београда, па добија на тежини.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo onda jos jedne analogije: gde je Partizan u celoj toj prici kad se, u nikad slabijoj ABA ligi, borio za opstanak?

 

cek malo, onda je i NBA slabija u odnosu na prosle sezone jer se Klivlend i GS bore za titulu, jel?

 

iako ne pratim fudbal znam da taj Liverpul nije vec 3 decenije osvojio PL, a i taj Celsi je otprilike u rangu Kahe u kosarci...

 

nema smisla uopste porediti takve stvari na taj nacin, jer moze biti i jedno i drugo, to je bila poenta moje replike na Hejlovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

АБА лига је сваке године све слабија.

Партизан је кренуо са крш играчима и тренером почетником, довео пар просечних Амера и узео пето место.

 

Видећете наредне сезоне да ће лига бити још сиромашнија.

Некада су Олимпија и Цибона имали конкурентне екипе, сад су кеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam u odnosu na prosle sezone, pre svega na period kad su dominirali Lejkersi, Sparsi ...

 

АБА лига је сваке године све слабија.

Партизан је кренуо са крш играчима и тренером почетником, довео пар просечних Амера и узео пето место.

 

Nije uopste bitno. Glupo je reci da je EL slabija jer je na F4 otisla Kaha i Lokomotiva, koji uopste nemaju los sastav, a i kao sto sam rekao Kaha je i prethodnih godina igrala F4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, ко год да је ту, сигурно да је изборио поштено на терену.

Лично, она Каха са Сколом, Обертом и осталим Латиносима ми је и симпатичнија и јача од ове.

Руске тимове никад нисам мирисао, поготово не ово инстант набуџене.

 

Идеално би било да су упали Олимпијакос/ПАО/Барселона, ЦСКА, Фенер и Реал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, a i Englezi su tad bili isti kao sad

šta vi pišete

Liverpul je pre toga bio najjači tim u Evropi

 

25 godina razlike

 

je l' Zvezda ista kao onomad?

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...