Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Poprilicno sam siguran da ce ostati u Zvezdi do kraja karijere, ili bar dokle bude mogao da pruza zadovoljavajuce partije. Ovo za Barsu mi deluje nerealno, kao ni za bilo koji drugi klub u tom rangu. Nije on igrac za takve ekipe, i da ode brzo bi se vratio. Mada, mislim da mu istice ugovor, pa mozda i ode ako mu neko ponudi dobru lovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrhunska sezona, kod kuce dominacija u Evropi u jednom momentu i najbolji tim, makar sa najboljom odbranom

Simon, jos uvek ne verujem kakvu je sezonu imao...Kuzmic dugo najbolji centar u Evroligi, kraj dosta slabije

Branko Lazic.

Jovica sjeba povreda, dusa tima jbg

Djenka, covek je jednostavno car

 

pobeda protiv Fenera je nesto sto je svakom Zvezdasu produzila zivot bar za godinu dana

nadam se da cemo sledece sezone u Evroligi slicnu radost osetiti kad ovako pobedimo Olimpijakos

 

to bi bilo to

 

vidimo se sledece sezone na f4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad slabija ABA liga i to je činjenica, tkz. Zvezda je samo i samo zahvaljujuću braći Vučić osvojila ovo što je u svojoj petogodišnjoj istoriji osvojila.

 

U Evroligi su, iako nikad slabijoj, napravili korak unazad, izgubiti dva puta od jedne Darušafake, koja je po veličini u rangu sa Zrinjevcem, predstavlja blaćenje srpske košarke.

 

Pobede protiv velikih timova su plod sudijskog navlačenja, posebno protiv Panatinaikosa, Reala i Fenerbahčea. CSKA je pustio, jer je Vučić lizao dupe Putinu, a Čović Bartolomeu, zbog toga su pobedili Barsu kod kuće. Posebno bih istakao nepravednu pobedu u Nemačkoj. To je šest nepoštenih, ukradenih pobeda.

 

Uostalom, tendencije su takve da Darušafaka ostale u EL, ulazi još jedan španski lub a možda i francuski i ruski, prema tome ništa od EL sledeće godine za glasače SNS i ljubitelje najvećeg pedera naših naroda i narodnosti.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad slabija ABA liga i to je činjenica, tkz. Zvezda je samo i samo zahvaljujuću braći Vučić osvojila ovo što je u svojoj petogodišnjoj istoriji osvojila.

 

U Evroligi su, iako nikad slabijoj, napravili korak unazad, izgubiti dva puta od jedne Darušafake, koja je po veličini u rangu sa Zrinjevcem, predstavlja blaćenje srpske košarke.

 

Pobede protiv velikih timova su plod sudijskog navlačenja, posebno protiv Panatinaikosa, Reala i Fenerbahčea. CSKA je pustio, jer je Vučić lizao dupe Putinu, a Čović Bartolomeu, zbog toga su pobedili Barsu kod kuće. Posebno bih istakao nepravednu pobedu u Nemačkoj. To je šest nepoštenih, ukradenih pobeda.

 

Uostalom, tendencije su takve da Darušafaka ostale u EL, ulazi još jedan španski lub a možda i francuski i ruski, prema tome ništa od EL sledeće godine za glasače SNS i ljubitelje najvećeg pedera naših naroda i narodnosti.

 

Evo ti plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem da uzmemo EL sledece godine, da se ispravi nepravda od ove godine.

 

Diktator da obezbedi sredstva, nije bitno kako.

 

Vidis da Andjus hoce da umre i ovako, zamisli jos da uzmemo Evroligu

ne bi vise dolazio na forum, a bilo bi mi zao za razliku od onog slaninara sto se ne pojavljuje vise

 

ovako, morace da istrpi petogodisnju dominaciju Diktatora i nasih novih 150 meceva u EL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god čujem Kikija Lesendrića setim se nekog tamo darkoneta, ne znam zašto, to sam skontao, evo juče sam kupovao u Rodi i na razglasu je išla " Leto je bilo kad si otišla" i razmišljao sam šta će neki tamo darkonet da odgovori na yumetalu

 

Isto tako me Jura Stublić podseti na Sretu, recimo Safet Isović na Dutinu i tako, prema tome....

 

A što se tiče petogodišnje dominacije, nema od toga ništa, pa da li je neko zaista lud da misli da u naredne dve godine neće biti vojnog puča? Ako neko jeste, ja nisam.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...