Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Konacno ima razloga za zadovoljstvo, borbom i ofanzivnim skokom :D i igrom, generalno, nekada smo ovakva gostovanja, sto u EL, sto u EK glatko gubili, ovo vec donosi osmeh na lice i nadu da bezimo iz camotinje, koa se uvukla

Naravno, opet neke stvari koe mogu da kostau - izgubljena lopta Renfro, glup faul Sia, zicer Jankovica za minut/minut i po vremena

Ali toe Partizan, sveie to normalno :D

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze vudune..dobar film..Dejan Sorak je radio, svaki film mu dobar a nema ih mnogo..i skoro svuda mu Vicko Ruic igrao

U ovom filmu  ima scena kad Cepir tj Dragan Jovanovic u dvorištu presrece sestru koja se vraća sa oficirom posle izlaska, tuzaka je roditeljima koji je zakljucavaju u sobu jer je davno obećana za Safeta koji je u drugom gradu a ona postala oficirska kurva. 

Ide scena gde majka priča...jesam ja lepo govorila udaj je a ti hoćeš da završi školu,  kome je škola dobro donela!!

Gledao ja ovaj film s mojima i kažem evooo jel vidite šta kaže žena...kad me najurise napolje Hahaha Mrs mali tamo sta ti znas :-)

Uh koliko volim Dva igrača s klupe..bas mi dobra zajebancija

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da ti kazem majore

nisam ocekivao prolazak dalje ali jesam da pobedimo limoz

ni sam ne znam sta da ti kazem osim da mi se sve ovo ne svidja, losa je atmosfera, coki junior u timu

strah me da ne prospemo sve u polufinalu aba

videcemo, ne delujemo timski

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...