Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

kao da je ovo neko strašno sranje, a nikome nije palo na pamet da vrišti kad je Grubor gađao navijače flašom soka

 

Тако је.

Сад сам се изнервирао и не могу да седим у ова 4 зида.

Идем да пребијем неког или опљачкам коју трафику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je poslovna strategija kluba. Meni ako se ne sviđa kako moja firma posluje, tj. kakav joj je plan razvoja, ja ću da dam otkaz, prodaću akcije i sl.

 

Ja sam zato i prestao da pratim (domaći) fudbal. Što da se nerviram zbog idiota. Nek crknu svi. Gledam lepo debele Amere sa pivom i hot-dogom u ruci kako viču: avatar_c655d78883c8_64.pngfence_hopping_smiley_emoticon.gif

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo ne razumem zasto neki od vas brane tetoviranu sirovincinu koja misli da je klub za koji navijate njegova prcija pa moze da radi sta oce kad oce. Nema to veze sa kim za koga navijas, kada se i koliko pojavljujes na forumu, itd. ako aktivno branis jednog KIMIJA retardiran si, i kraj price.

Edited by Salvation
  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo ne razumem zasto neki od vas brane tetoviranu sirovincinu koja misli da je klub za koji navijate njegova prcija pa moze da radi sta oce kad oce. Nema to veze sa kim za koga navijas, kada se i koliko pojavljujes na forumu, itd. ako aktivno branis jednog KIMIJA retardiran si, i kraj price.

U slucaju sa Brankicom ja branim jer je dobio robiju za delo za koje Srdjan Milivojevic, politicar, nije ni procesuiran a nije ni gulio dana robije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam o Brankicama i ostalim glupostima, mada sam siguran da je lik eskivirao mnogo vise prijava nego sto postoji stvari za koje je optuzen a nije trebalo da bude, diskusija je na temu "da li vodja huligana treba na evropskoj utakmici da se setka slobodno po terenu i deli packe dok ceo stadion nemo gleda". I apsolutno ovo nije atak na partizan, jos gore stvari su znali neki idioti iz crveno-belog tabora da rade, poenta price ja da je tragicno sto se ovome ne vidi kraj, posto su likovi kao kimi, uros itd. ovde zasticeni ko beli medvedi izgleda, i nikome ne moraju da polazu racune. Ovaj drugi se malo uziveo pa udario na pandura pa je ipak morao malcice da odlezi, kimi samo brine za povecan pritisak svog kapitena od stezanja trake, pa je sve kul.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svedočili su i da Haradinaj nije kriv. Ali to sad nije bitno.

 

Svejedno je da li to uradio Kimi, Bogdanov ili Kuruz. Poenta je da navijači, ako nisu akcionari, nemaju prava da odlučuju o funkcionisanju kluba. Vole ga, pa šta. Voliš i devojku, pa kad te vara, ti je ostaviš. Profesionalni sport je posao, a ne zabava, sviđalo se to nama ili ne. Amateri se zabavljaju, profesionalci zarađuju za 'leb i vinjak. Sledeće sezone umesto sezonske karte kupiš opremu za bajs. Vozaš se po gradu ili planini i mirna Bačka.

 

I Notingem Forest je bio prvak Evrope, pa sad igraju po drugim i trećim ligama. Kako su prošli Lids ili Rendžers? I što ja visim ovde kad imam šta da radim?

http://www.b92.net/s...7&nav_id=740222

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijaci su pravili drzavu, navijaci mogu i da se kurce zbog toga. Navijaci su jaci od ove drzave, svidjalo se to nekome ili ne. Dacic i Nikolic ne bi mogli da odrane zemlju od jace navijacke grupe. Crna Gora bi kapitulirala u roku od 48h. Kamo srece da svi samaraju pedere tipa Scepovic. Zalosno je jedino sto dobar deo igraca dolazi u klub preko tih istih navijaca, pa se ne zna ko samara cije :D

Bili su vam dobri ti navijaci 5. oktobra kad su pojeli govno i umesto vas srusili vlast.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, secam se dobro, Alkatraz u prvim redovima sa sve navijackim obelezjima i kimi prvi prodire u skupstinu i skida im kravate. Aj ne serite, bre. To sto je bagra zavladala ne znaci da smo mi sedeli i mrsili muda dok su vrli momci iz teretane iznosili revoluciju, nego samo da nam od vremena Tita naovamo nema ko da uvede red i donese zakone koji ce vaziti za sve. Trula revolucija, fo sho, ali nisu je pravili kojekakvi kimiji i picke materine, to je sigurno. Oni su samo mogli da isplivaju posle, u tome i jeste problem.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sistemu u kojem uprava krade, postoji samo da bi uzimala pare od transfera, gde igraju tatini sinovi, ovakva, radikalna rešenja, su jedino što je preostalo.

 

Ako uprava krade, što se ne popne u ložu da našamara Đurića?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебе се мени и за Кимија, и за Алкатразе и за Забрањене, и за Делије...на курац ми иде што долазе ту неки паметњаковићи кад год испадне неко срање да износе своје форумско-докторске тезе.

Лопту под руку, па на пољанче да се учите спорту.

  • Upvote 8
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...