Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Champions League play-off draw

 

OLYMPIQUE LYONNAIS VS REAL SOCIEDAD

SCHALKE VS METALIST KHARKIV

PACOS FERREIRA VS ZENIT ST. PETERSBURG

PSV VS AC MILAN

FENERBAHCE VS ARSENAL

DINAMO ZAGREB VS AUSTRIA WIEN

LUDOGORETS VS BASEL

VIKTORIA PLZEN VS MARIBOR

KARAGANDY VS CELTIC

STEAUA BUCHAREST VS LEGIA WARSAW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срећа био сам на Брутал Асолту па ниједну ову тугу нисам видео, а Вошу ћу да погледам ако нађем утакмицу на интернету. Елем, ту вештачки навијачи по западној Европи су ЉУБИТЕЉИ ФУДБАЛА. Сваки тај лик са кикирикијем који седи зна више о фудбалу од сваког мајмуна са трибине. Мени се стомак преврне кад "Делије" дођу у Пионир, пола оних напаљених клинаца правила не знају дође ми да их ишамарам. Ја ове сезоне узимам сезонску за исток јер са навијачима нећу никакав контакт. Лепо дођем и гледам клуб који волим. Ко је бре неки Кими да капитену једног клуба као што је партизан скида траку? Кримос и сировина која је у дилу са управом. Неко гура Шћеповића, то је срање, а што су Алкатрази гурали крезавог Јовановића и још неке којима су "менацери" то се не помиње. Кења ми се и од те приче да су навијачи направили ову државу, испаде само они на улице изашли. И ко су "навијачи"? Ја мој клуб волим јер сам одрастао уз њега, имам лепе успомене и волим спорт. На стадион долазим ДА ГЛЕДАМ ФУДБАЛ а не да певам о Косову или да дркам на кримосе који воде навијачке групе. Од тих 20 000 људи на северу пола клинаца боли курац за Звезду, долазе јер су им идоли вође. Боли ме курац да испаднемо у трећу лигу, ја ћу бити уз свој клуб, јер други клуб немам. И купућу сезонску, купићу заставу, подлогу за миша, портиклу за бебу, куртон, оловку у Звездиној продавници јер тако подржавам свој клуб. И отићи ћу на утакмицу и певаћу јер исто тако подржавам свој клуб. Фудбал није за стоку, фудбал је за људе који воле фудбал. Ко хоће да се бије нек тренира бокс, ко хоће да буде зајебан лик нек буде кримос. Ко хоће да гледа фудбал, био адвокат, кримос или било шта друго има да дође на стадион и да гледа фудбал а не да упада на терен, да се бије, и слично. Јеботе, замисли кад ти говнари имају образа мени да забране да дођем на север на Велику суботу. Ко си бре ти? Јебем ти државу и савез који то дозвољавају.

У суштини сере ми се од нашег фудбала, али ћу и ове године на Маракану. Са кикирикијем, новинама и соком, трезан и неистетовиран па макар био фенси лажни навијач.

  • Upvote 22
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naduvaš mi jaja

 

a drugo, ima brdo ljudi koji idu na sva gostovanja, svaku moguću utakmicu u svakom sportu, pa ne idu na Veliku subotu i poštuju odluke tribine

 

na stranu da li je to opravdan stav ili ne, ali ako sednu glavni likovi iz svih ekipa i tako se dogovore, onda svi oni koji idu sa njima to treba i da poštuju

 

evo, jedan od najboljih drugara je u velikoj grupi, pa mu je bilo muka u subotu (išao je sa mnom na istok JNA) zbog onoga što je video na terenu, zaista ga je zaboleo stomak kad je video šta radi sudija

 

 

e jebi ga, prva rečenica je upućena Keniju

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко год поштује "одлуке трибине" нек не иде на текму. Али зашто ја не могу на север на Велику суботу? Ево ја не поштујем одлуке трибине, а опет не могу јер кретени стоје око севера и не дају људима да уђу. Са којим правом и зашто се то дозвољава?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...