Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

jbg, žao mi Liverpula, al i Hail bi potpisao 2. mesto da mu je neko ponudio na početku sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna sezona Liverpula, nemaju razloga za nezadovoljstvo, a objektivno nisu najjaci i nerealno je bilo da zaredjaju 15 pobeda u nizu na kraju

sto se Dzerarda tice, nije mi ga zao ni najmanje, i drago mi je sto je kiksnuo bas protiv celsija, iz ociglednog razloga

 

ali debili sto su platili ovaj avion sa porukom treba prvo sebe i svoj tim da gledaju

nadam se da ce i sluzbeno potvrditi Van Gala sto pre, mora citava fudbalska filozofija da se menja, ovo je katastrofa

 

Murinjo je zasrao protiv malih klubova, iako ima odlican skor sa najjacima, mislim da je mogao lagano ovo da uzme

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

jbg, žao mi Liverpula, al i Hail bi potpisao 2. mesto da mu je neko ponudio na početku sezone

 

Istina.Ali nista od pice karkose jebige.

 

odlicna sezona Liverpula, nemaju razloga za nezadovoljstvo, a objektivno nisu najjaci i nerealno je bilo da zaredjaju 15 pobeda u nizu na kraju

ali debili sto su platili ovaj avion sa porukom treba prvo sebe i svoj tim da gledaju

Murinjo je zasrao protiv malih klubova, iako ima odlican skor sa najjacima, mislim da je mogao lagano ovo da uzme

 

Cinjenice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najveci utisak koliko su mlako odigrali cak i kada je Njukasl delovao potpuno nezainteresovano i onda imao igraca, pa i dva igraca manje. Da im nije Dzerardovih laserskih slobodnjaka jos bi i izgubili poslednju tekmu. Definitivno ih je pritisak pukao, kad su saznali da je Siti poveo, to je bilo otp. to. Na kraju krajeva, sta, nije ni ovo lose tako, jeste Siti budjavi instant-tim bez istorije ali ipak igra brdo nasih i ipak nije osvojio npr. Celzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...