Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

@kuruz

Benitez budala, igra sa direktnim rivalom za opstanak, a jedinog napadača sposobnog da umulja gol ostavlja na klupi.

Baš su u zajebanoj situaciji sada.

 

West Ham me baš nervira. Sve što dobro urade, upropaste protiv nekih slabijih ekipa.

Kakva smešne golove su primili. Onakve gluposti se i u našem prvenstvu retko vidjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam SK je kaznjen jer je prenosio vise od jedne utakmice u terminu 16h.Valjda su Englezi masovno uzimali neke satelitske varijante gde su hvatali SK i gledali komplet ligu za njima neke smesne pare.SK je bio opomenutm,ali se pravio lud,pa onda popio po nosu,Sad moze da prenosi samo jednu utakmicu u terminu 16h.Valjda je Arena uzela Premier ligu od sledece sezone i ona ce smeti samo jednu utakmicu da prenosi u terminu 16h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa šta?

lakše je doći do Arena nego do SBB-a, posebno u manjim mestima, zato što ide preko fiksne telefonske linije

 

je l' bilo zanimljivo kad je SBB uzeo PL RTS-u?

nije, isti kurac

ko ih jebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте лакше, али и сам знаш да је беспарица у народу (мислим на плаћање спортског пакета).

 

РТС је пук'о због претплате и то нема везе са овом причом.

Такође, тај РТС је приказивао 2 утакмице по колу и углавном је реч о дерби утакмицама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има јер не добијаш свих 5 канала већ скрнави 1, а остатак ако желиш мораш да платиш.

Никад од тебе панкер, поштена радничка душа, џепова усуканих од зноја дланова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/osnovni-paket

 

cena se za dinar jeftinija od osnovnog SBB paketa, a SBB nema sve SK u osnovnom paketu

jedino što je pre bilo da preko njih moraš imati i priključak za Internet ako hoćeš televiziju, ali kod SBB je slična stvar - ne možeš njihov Net bez njihove televizije

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je taj Telekomov BOX stvarno odlična stvar

sve ti je tu, jedan račun, ista servisna služba, baš sam zadovoljan

 

plus imaju i gledanje preko Neta u paketu u kojem su sve Arene

ima i SBB to, ali moraš da gledaš negde gde se na Net ide preko SBB, što je besmisleno

 

da ne pominjem umobolan raspored kanala kod SBB

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod boxa jedino je cena ok.Dodatni stb se placa.Slika na nekim kanalima je zalosna.Neretko se javlja pikselizacija,lag,daljinski zaglupljuje,Mora se stb resetovati...A sto se tice komentatora SK>svi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...