Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Novi telekomov stb i softver su katastrofa, recima ne mogu opisati koliko sam se zajebao sto sam zamenio stari stb za to smece. Sa ostalim u boxu sam zadovoljan, nemam primedbi. Sto se tice kanala na iptv, imam svih 5 Arena ali to je realno kurac, jer tamo sem Juventusa i LS nemam sta gledati. SK nema ni na kablovskoj vise, u Subotici niko nema SK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi telekomov stb i softver su katastrofa, recima ne mogu opisati koliko sam se zajebao sto sam zamenio stari stb za to smece. Sa ostalim u boxu sam zadovoljan, nemam primedbi. Sto se tice kanala na iptv, imam svih 5 Arena ali to je realno kurac, jer tamo sem Juventusa i LS nemam sta gledati. SK nema ni na kablovskoj vise, u Subotici niko nema SK.

 

А Звезду звездану? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arena bi mi služila jedino da gledam WRC vikendima kad nema MotoGP i F1, ili eventualno ako prenose Formulu E, je l' prenosi neka televizija to? Ovi na SK pričaju o SKMoto kanalu, to ako nekad stvarno bude, doplatiću ga :bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ја нешто убеђен да ће он чуда направити. Ок резултате имао са Јувеом, са Италијом ништа посебно. Мада мислим да Челси има најбољи тим у лиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osramotio je Liverpul, ej čuj lek za mršavljenje? Pa šta bi ti jado da izgledaš kao Đoković nesretnik?

Ti crnci su očigledno neobavešteni, možda još uvek koriste zastareli ali delotvorni ECA stack (efedrin+kofein+aspirin)...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...