Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Kirovski je isao u moju osnovnu, par puta smo igrali i fudbal u skolskom cini mi se, znam sam ga na zdravo-zdravo. Mladji je koju godinu, tako da ga moj buraz bolje zna.

Decko je prosao sve reprezentativne kategorije, i u Zemunu je uvek dobro branio.

Ne znam sta treba da se desi, pa da ne ispadne od njega nesto i u seniorima.

Cak se i po izjavama vidi da nije glup. Jedino sto je grobar, ali koga to danas briga...pa Zigic vam se prvi najeb'o majke, k'o i Jovetic nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дочекасмо после годину дана тај Миливојевићев шут. Стварно даде две голчине. Чава и Касалица очајни,Милијаш и Младеновић солидни али слабо је ово данас било. Бајко се по обичају код примљеног гола није ни померио,ја не знам коме они мисле да га продају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/222812/Vermezovic-Nemam-mehanizme-da-motivisem-igrace

 

"Svesni smo teške finansijske situacije u klubu. Nemam mehanizme da ih motivišem... Oni u Milanu nisu izašli u grad da kupe nešto već su ostali u hotelu. Ne znam da li neki transfer da zatvori to, ali prodaja je najbitnija jer mi na drugi način ne možemo da nađemo pare", kazao je Vermezović.

 

 

Sramota je sta se radi u nasim klubovima. Koliko god ih ne volim, ne raduje me ovo. Dovesce ih Djura polako ali sigurno do situacije slicne nasoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер, нисам планирао да идем на утакмицу. Још сам и са парама начисто отањио.

Но, сестра ми говори да је добила поруку од рођака који треба да стигну сваког часа. Одма сам покупио патике и излетео. Јебе ми се да неком титрам јајца. Још сам се спуштао степеницама да не налетим на смараче.

Где ћу, шта ћу, ај на Чаир који је на 5 мин од стана. Био испред, гледао кроз решетке неких 5 мин док судија није свирао крај полувремена. После нас један пандур склонио од ограде и рекао да нас пусте унутра. Био у кавезу, поред запада.

 

За цело полувреме Раднички 2 пута прешао центар.

 

Док сам ишао ка стадиони Мераклије надјачале Гробаре. У другом их покидали наши.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дођем с времена на време код сестре. Био сам 15-ак дана, Вероватно ћу сутра да запалим. Што би рек'о Џони:"Истрошио се временом, скроз на скроз".

 

Ја сам био у кавезу где није имала ни ваљана столица. :haha:

А иначе ништа специјално није стадион. Вероватно ће утисак да поправи она трибина изнад истока ако је икада заврше. Некако је склепан стадион. Као да су реновирали тек реда ради.

Трава је била добра. :bigblue:

 

Ти си био на северу?

 

Нинковић кренуо да дрибла и окруже га тројица, он наставља да дрибла и, наравно, изгуби лопту.

Вермез се тако раздрао " ЏЏЏЏииииигиииииииииииии" да је надјачао и Гробаре и Мераклије. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sranje od utakmice. Onaj sudija je pobedio, majke mi. Potpuno nepotreban faul Maksimovica, koji umesto da dobije crveni i bude neki slobodnjak, ovaj pajser to zaboravi ali dosudi presmesni penal. Da ne pricam sto covek nije cuo da kada je igrac povredjen odmah se donose nosila a ne da se ovi dziberi valjaju 90% drugog poluvremena i kradu vreme. Naravno, znao sam da ce Zvezda izgubiti cim je pao izjednacujuci gol, ljudi su taman krenuli da igraju kada ih je to preseklo, a kakvi su neiskusni sabani moglo se pretpostaviti da ce previse ispizdeti i na kraju jos primiti neki, sto i jesu. Ali, realno, koliko god da je sudija masakrirao zvezdu (nije samo penal i to pustanje valjanja ovih likova, nego je tu bilo vise sumnjivo nedosudjenih prekrsaja u napadima zvezde - tipa nad vesovicem) sami su krivi sto od pocetka nisu igrali fudbal, prvo poluvreme je bilo sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...