Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Usralo vas opet vidim, kao i u vaterpolu. Cestitke na tituli, makar cemo se, nadam se resiti onog idiota, i ne dovesti nekog istog takvog za sledecu sezonu. Mada, dok su Terza i ekipa tu nije kao da je ni preterano bitno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam Zvezdanu iz iksa... Znam da ne mogu ni već ispalom raspalom Radničkom da ga daju u prvom poluvremenu, al' baš nisam očekivao da ga prime u bulju od ekipe koja je na 27 utakmica dala 14 golova...

 

Usrala im se u život Čuka (leeee), pa kad već ne osvajaju titulu, rešili da odigraju neki tiket, dobra je kvota...

 

Očekujem da Lazić ne igra :haha:

 

Ne igra Lazić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji Kiza? Onaj koji je doveden od strane Zvezdinog lobija da bi sjebao mocnog celavog i njegov pohod na titulu i prepustio pehar Zvezdi?

 

Koja smejurija ovo sa dresovima...ali ne cudi nista vise. Samo sto sprdnja sa fudbalom dobija novu dimenziju.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odma' dao podrsku (i u vidu avatara, elte), moze da se nadze kace presalta malo nazad...covek iz mog kraia, nenametljiv, gospodin, profesionalac (mada, izgleda kao da se cele noci naliva uz 'Hvala ti Zidane, hvala ti Zaneti, hvala ti hvala - Bartez) Cak i od one uzasne Kolubareie napravio tim koi lici na nesto, udario temelje za ovo sto sad igrau u Prvoi ligi Srbie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...