Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Da, jbt, njega sam ladno i zaboravio. Fora je sto su normalni ljudi na stadionima postali ugrozena vrsta. A i u drzavi, izgleda. Evo recimo, kada ovu malu kroz koju godinu pretuce na smrt neka skotina svi ce da se krive sem nje.

 

11193225_639271919505943_7345163764176319051_n.png?oh=d534164cb5560503810e6f4673770e5f&oe=55E22F10

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da li me jebete? A sto lepo ne stave katanac i zavrse pricu? Ovo sada vec nije samo unistavanje Zvezde od strane ljudi koje boli kurac, ovo sada vec pocinje da lici na sta bi Zvezdi radio neko ko je iz dubine duse mrzi i zeli da mucenje bude sto duze i bolnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svakako je bagra 'navijackih bosova' jedan ozbiljan i dalekosezniji problem nego sto izgleda. Samo kod nas taj neki polusvet se pita i odlucuje o stvarima koje bi trebalo da budu iskljucivo u domenu celnih ljudi kluba. Ali realno i vi imate taj problem, setimo se samo Kimija. Veca stvar je u tome sto nam je omladinska skola jos i solidna ali se klinci vec sa 14-15 utripuju da ce da igraju u Barsi i prodaju ih roditelji nekom rezidentnom siptaru ili crnogorcu menadzeru a sve klubske strukture od tada nadalje su u potpunom rasulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Другачије је у Партизану што се навијача тиче. Вучела да паре и ови задовољни и не чују се више. Нема више управа напоље и тако то.

У звезди и примају паре и оће да руководе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedi bilo kude nešto od ckaru. Za vas iz Beograd i Banat, sve u Niš će valja. Stara Srbija skupa kafana beše dok ja studira.

Čuo sam da u Sremsku ima neka opasna birtija kude se svira Južni vetar. Istina li je toj?

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...