Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Nekada smo analno seksualno općili sa svim tim hamarbijima na očigled vernih deset tisuća posetilaca i pomenutog Kovinjala. Zlo je počelo sa naoružanim i opasnim Šerifom kom je Vermezović jedva uvalio gol (Odita, šut s FON-a), pa Artmediji nijedan, u skladu sa današnjim standardima koje je postavio Ivica Vučelić Vazura. Posle toga je svaka kurčeva Žilina postala problem. Jedan deo mene je izumro kada smo u prvim minutima monumentalne bruke sa Šamrokom oduševljeno saznali da je jamarima gol dalo ljudsko biće koje se preziva Kembo-Ekoko, a dva sata kasnije gledali gde je najdublja mišja rupa (a da nije Jama) pa da se u nju ukopamo i nikada ne izađemo. Teži je bio samo povratak ćelavog Južnoafrikanca Vermezovića. To sam baš lično shvatio.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVE NABIO NA KURAC

 

STEVO GLOGOVAC

 

Vermez brat, ne priznaje rezultat derbija i ima svoju tabelu...

 

CIKA CRNI

 

aeeeeaeeeee doveo direktorrr aeaeaeeee pojatshanjaeeeeee, GROOOOOOOOOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema veze, trpamo Stevojno

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RChGG0g5rKM

Na legendarnoj i tehnički savršeno opremljenoj televiziji SOS, svojevremeno emitovali nemontirani materijal s proslave osvajanja neke od stotinu titula KK Partizan. Dule drži govor sokratovskog tipa, iza njega postrojeni nekakvi mrtvi tamburaši ili tako neki, završi, okrene se prema njima i kaže: "A sada će, po želji Miše Tumbasa, nastupiti Metalika." Nema dalje.

 

Uh totalno kapiranje

 

Posle utakmice s Tikvom, murija zaustavlja burazera i mene negde kod Kalenića. Kažu nam da izađemo iz kola, mi krenemo, ovi shvate da nosimo dresove Partizana (kod mene Malbaša), a jedan od pandura s potpunim saosećanjem kaže: "Neka, ne morate, laku noć." Probudim se, nakon pola sata spavanja u mukama, odmah skočim da na netu proverim na koji se način Vermezović ubio, kad tamo izjava: "Ja sam vojnik Partizana". Lepo je Mile rekao: "Some pain will last, last forever". Od tri najžešće nameštaljke u kojima je ćelavi učestvovao (Roma, Tikva, derbi), Tikvu neću oprostiti ti njegovom nerođenom čukununuku.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иван Томић није тренер.

 

Пера Ушоња, легенда Белих орлова, бивши председник, тренер, секретар, економ и шта све не, кад би на утакмицу пошао са 12 играча, у првих 11 у Крушевцу не би ставио дете од 16 год да оре ону ораницу већ нападача од 30 год.

Исти тај Ушоња би то дете гурао на ЈНА да стекне искуство, а не да му ломе ноге по Крушевцу.

 

Ушоња се не би зајевао па у везни ред ставио играча који готово има 40 год и играча који има 10 тренинга за 7 месеци и који машта да на себи има гаћице, а не спортску опрему. Пера би га елегантно позвао до аут линије и јебао би му милосну мајку.

 

Да се разумемо, имали су Орлови играча који трчи као Богосавац. Тачније, имали су играча који не уме правилно да трчи.

Шта је Ушоња урадио? Није му дозволио да игра чак ни кад смо водили 5:0 у 80. мин.

То је систем који је Ушоња поставио, а који Томић није имао. Но, добро, Иван Томић није тренер.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj rad. I onda se nastavi sa ocajnom politikom i te pare spiskaju na tri sumnjiva stranca od kojih imas talentovaniju ili makar daleko spremniju i voljniju za igru decu. Jbg. Ako nista drugo, makar cemo konacno imati krstenog igraca na toj poziciji u reprezentaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...