Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ovo mi je najuzbudljivija humoristicna emisija ikad. To bi covek mogao da gleda 5 sati i da ne dosadi.

 

Fudbal skoro da uopste ne gledam ali ovo se ne propusta.

 

Samo me zivo interesuje kojim se on to biznisom bavi, posto voli da se hvali. I da li je 5% faca koliko se predstavlja. Nema budze u ovoj Srbiji koji njemu nije licni prijatelj ili eventualno prijatelj od prijatelja. Od premijera pa do tamo nekih vlasnika kafica i restorana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo me zivo interesuje kojim se on to biznisom bavi, posto voli da se hvali. I da li je 5% faca koliko se predstavlja. Nema budze u ovoj Srbiji koji njemu nije licni prijatelj ili eventualno prijatelj od prijatelja. Od premijera pa do tamo nekih vlasnika kafica i restorana.

 

Sindrom slobodnog radikala. Čovek je budala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me zivo interesuje kojim se on to biznisom bavi, posto voli da se hvali. I da li je 5% faca koliko se predstavlja. Nema budze u ovoj Srbiji koji njemu nije licni prijatelj ili eventualno prijatelj od prijatelja. Od premijera pa do tamo nekih vlasnika kafica i restorana.

ma klošar

 

mada me ne bi čudilo da ga je Peder uhlebio nekako na račun države, ali nema tu nikakvog biznisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...