Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Za tebe je i Zvone Boban legenda.

 

Pa mozda je saradnik okupatora pretezak termin, ali da si lobotomisan to je cinjenica.

 

džukela

to stavljanje ustaša i Šiptara ispred sopstvenog naroda radi kontriranja odvratnim Ciganima je još gore od njihovog turbopravoslavlja

 

Kao i recimo navijanje za jedan klub ceo zivot, pa prelazak na navijanje za drugi zato sto su cimeri iz doma rekli da je to vise kul i zato sto su ti simpaticne njihove fejsbuk grupe i majice koje stampaju za 175 dinara.

 

Ili recimo kada se lozis na Zvoneta Bobana i ustase, kao zezanje ovo ono.

 

Lobotomija.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da je prešao u Zvezdu, da li bi ti i onda bio sjajni fudbaler Partizana? ili bi to bilo strašnije od toga što je u ekipi sa Tačijem i ostalim zlikovcima?

 

 

Kao i recimo navijanje za jedan klub ceo zivot, pa prelazak na navijanje za drugi zato sto su cimeri iz doma rekli da je to vise kul i zato sto su ti simpaticne njihove fejsbuk grupe i majice koje stampaju za 175 dinara.

 

to je ispravljanje grešaka iz detinjstva

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su ove legendarne izjave:

 

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, barem tu nisi promenio misljenje, sto dokazuje i sledeci citat:

 

Underkuruz said:

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

 

Ne bih da dolivam ulje na vatru, ali radi preciznosti odgovora, definisite pojam 'hrvatski klub' :bigblue:

 

Pa po meni je nekako definicija kada klub ima poveznicu sa doktorom Tudjmanom. Ali necemo dalje, to je vec dolevanje vode na vrelo ulje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja mu ne verujem. :)

 

Ne bih da dolivam ulje na vatru, ali radi preciznosti odgovora, definisite pojam 'hrvatski klub' :bigblue:

 

Sta vi kazete, gospodine?

 

Konkretno pitanje za Kokija.

 

Zvezda - Hajduk Split

(znam gde udaram :bigblue: )

 

Cudi me da Lemi ne zna da je prvi u hrvatskoj petokraku skinuo i zamenio je sahovnicom Hajduk.

I to ga skinuli dok su bili na turneji po Australiji 1990.

 

Prema tome, ne pricamo o Makedoncima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...