Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

 

to je bila posledica psihodelije mesta odrastanja, ko je još video da u odeljenju svi navijaju za Partizan, pa da pošteni mali čovek mora da kontrira?

 

 

Istina, bili smo manjina u odeljenju, ali smo redovno u fudbalu punili ciganšture.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore ustase su iz Imotskog, to makar kolega Major i ja iz nauke poznajemo

a svi znamo ko je tamo rodjen

prema tome...

 

Zeljko Malnar je govorio kako su to divni ljudi.

 

Meni cale navija za Zvezdu, ali ga sport ne zanima.

Sa kevom sam kao klinac gledao kosarku, Partizan, sve utakmice. Iz legendarne generacije mi bio omiljeni Vlada Dragutinovic. Posle njega Nakic.

Tih godina, u fudbalu, sam voleo Djurdjevica, nervirali me Scepovic i Plavi Stevanovic, posle voleo do dacke Djanija, Hristova, pa cara Pazina, Trenevskog, ludog Ilieva.

Uvek sam gotivio budale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha i kod mene situacija ćaleta boli uvo a keva u toku i dan danas, mislim da se razume u fudbal bolje od ovih mojih drugara kladioničara :haha:

meni je Mijat omiljeni fudbaler bukvalno otkad znam za sebe a nisam bio ni rođen kad je igrao kod nas, štaviše uhvatio sam ga u smiraj karijere praktično.

a gotivio sam iz nekog razloga Troboka, valjda jer je nosio osmicu

al je uvek bila gomila VHSova jer su kevini (totalni fanatici za sport) uvek snimali sve i svašta od utakmica pa se nekako osećam kao da sam i gledao u realnom vremenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno svi u familiji navijaju za Zvezdu. Moj deda je bio ludi Zvezdas, cale jos ludji. Cale nije propustio nijednu Zvezdinu evropsku utakmicu jedno 15 godina, i u Bariju je bio. Imao i za Tokio karte, ali se zaratilo jebiga. Sada ga manje vise zabole. I ja sam bio opicen, jedna od prvih reci mi je bila ZVEZDA (mozda cak i prva, ali nisam siguran), cale me uspavljivao himnom, razbio sam glavu od lupanja u zid kada smo popusili na penale od Milana nakon maglustine (jedna od najvecih kradja u istoriji modernog sporta), upoznao me cale sa Ljupkom Petrovicem (Ljupko je inace pola zivota proveo kod nas u kraju, u jednom mestu pored Belog Manastira)...jebiga, bio sam klinac pa nisam gledao utakmice, a cale me nije hteo voditi na te bas ludnice od utakmica, pa je moralo na tv. Gledao sam domacu ligu, gostovanja u Osijeku i slicno, ali ove evropske ne. Recima se ne moze opisati slavlje nakon Barija, cale i kum se vratili pjani, bila zastava Zvezdina na kuci jedno nedelju dana, nismo u skolu isli. Kasnije sam se lozio na Nebojsu Makazicu Krupnikovica, Ramba, Darkeca, Djorovica, Sakica ubicu Ronalda i ostalu bracu, isao na utakmice koliko sam mogao...poslednji derbi koji sam gledao je 2003, kada smo vas iznabadali 3:0, Zigara maestro vas izjebao. Od onda me manje vise zabole bas pa kurac, pratim i volim Zvezdanu, ali jebe mi se da idem na utakmice i da se lozim onako nenormalno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene ćale nikad nije pratio i prezire loženje na fudbal

teča je kao student išao na utakmice Partizana sa Mančesterom i Spartom 1966. godine, imao je 22 tada, često pričamo o tome

deda sa kevine strane je bio naloženi grobar, išao je na dosta utakmica u Beogradu i na sve u Kragujevcu, dok nije stradao i ostao invalid, od njega su nam ostali neki jastuci sa grbom Partizana i razne sitnice, među kojima i fenomenalni privezak sa SP u fudbalu u Španiji1982. godine - https://i.imgur.com/hzWPyhC.jpg

moram da ga sredim, tj. da nekako zalemim ovaj deo na koji se kače ključevi, slomio sam ga davno, i da ga očistim

deda sa ćaletove strane isto grobar, bio u vojsci za vreme Drugog svetskog rata i ostalo mu da prati sve što vojska radi

komšije u mestu iz kojeg je keva nas vodile na Radnički KG - Partizan neke davne godine, sećam se da je bilo 2:2

brat i sestra od tetke govorili da su za Partizan, iako ih je realno i tada bolelo uvo

rođeni brat isto za Partizan

plus ovih devet manijaka iz odeljenja

 

tako da je jedini logičan izbor bilo kontriranje :bigblue:

 

košarkaški kamp na Tari 2002. godine, bili u Belom boru, a išli na bazen u Omorici u koju je PFC redovno išao na pripreme, a i moji letovali tu te godine

moji roditelji, dvojica drugara, burazer i ja sretnemo u parku Tumbakovića, svi u fazonu da se slikamo, samo ja neću sa trenerom Partizana

Tumba se smeška, kevi i ćaletu neprijatno, nagovaraju me, ova trojica vrište da sam debil, ja stojim sa strane i nisam se slikao, ima tih slika po kući negde

 

 

posle su stvari došle na svoje mesto i mozak je otišao tamo gde pripada

samo grobarska psihopatija i degenerisanost, da ne kažem šizofrenija PFC

 

evo, kako čovek da voli ovakav klub? :haha:

samo smrt svima, anarhija i svako na svoju stranu

https://twitter.com/Glimmer_KKP/status/1042855474817892352

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

greškom sam prebacio na prvu stranicu umesto na poslednji post, i vidim ovo kidanje :haha:

 

Никада више нећу навијати за FK Partizan у еврокуповима. Могу да се иживљавају у домаћем првенству, а када играју против пет пута слабијег противника из иностранства, мањи су од маковог зрна. Постало је кристално јасно да им апсолутно ништа не значи то што представљају Србију у иностраним мечевима! Говњиве бубашвабе. :puke: :puke: :puke:

 

Неваспитани дегенериче.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U osnovnoj sam kontrirao i jednima i drugima , navijao za Radnički Niš. Pošto je bilo 7 grobara i 6 delija, ja sam logično morao fudbal sa zvezdašima da igram na fizičkom. Punili smo ih svaki put, na kraju je najbolji naš prešo da igra za partizanovce, ali im nije pomoglo mnogo. Tad sam počeo pomalo Zvezdu da gotivim, i to je isparilo brzo. Sad svuda naprdnjaci vladaju, ne može se ni za Radnički navijati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...